konto usunięte

Temat: Poszukiwani kierowcy C+E, praca w Niemczech

Dzień dobry,

poszukuję obecnie osób na stanowisko Kierowcy C+E. Cała oferta pracy poniżej:

Zakres obowiązków:
• Praca na trasie Niemcy-Francja

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
• Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego umożliwiająca rozumienie poleceń i pozwalająca porozumiewać się w miejscu pracy
• Wykształcenie zawodowe/techniczne
• Chęć do pracy na dłuższy czas
• Prawo jazdy na samochody ciężarowe, kat. C+E

Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę na pełny etat
• Pierwszą umowę (próbną) na 6 miesięcy
• Stawkę miesięczną 2500 euro brutto
• Diety tygodniowe - 100-150 euro netto na tydzień
• Pracę w systemie 4x1 (4 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny)
• Bardzo dobre warunki socjalno-bytowe na terenie bazy transportowej (pomieszczenie socjalne, WC, prysznic, pralka automatyczna - wszystko dostępne dla kierowców w weekendy i dni pobytu w bazie)

Osoby zainteresowane pracą proszę o kontakt mailowy k.napiontek@fallwork.pl lub telefoniczny - 883 088 322.