Temat: Praca dla Kierownika Zmiany Centrum Logistycznego

Praca dla Kierownika Zmiany Centrum Logistycznego w Hermes Fulfilment PL – umowa o pracę, szeroki pakiet benefitów, możliwość rozwoju zawodowego

Sprawdź ofertę: https://lnkd.in/d4yiJdJk

Hermes Fulfilment jest głównym dostawcą usług dla całej struktury w zakresie zarządzania magazynem, obsługi zwrotów i logistyki w Grupie Otto. Dołącz do międzynarodowej firmy!

▶ Kierownik Zmiany Centrum Logistycznego
Lokalizacja: Konin Żagański
Tryb pracy: Zmianowa
Doświadczenie: min. 2 lata w zarządzaniu zespołem
Znajomość pracy z systemami WMS/ERP
Znajomość pakietu MS Office - MS Excel
Język angielski (min. B1)

▶ Twój zakres obowiązków
Zarządzanie zespołem od 80 do 220 pracowników zmianowych
Zapewnienie efektywnej organizacji pracy
Utrzymanie ciągłości procesów logistycznych poprzez rozwój zespołu
Zapewnienie efektywnej i otwartej komunikacji
Odpowiedzialność za jakość i standardy
Zarządzanie wskaźnikami efektywności
Raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami
Nadzorowanie przepływu dokumentacji
Inicjowanie zmian w celu poprawy wskaźników operacyjnych
Zapewnienie standardów BHP
Ocena kompetencji i wyników zespołu

▶ Co zyskasz
Umowa o pracę
Gwarancja stabilności zatrudnienia
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w międzynarodowej firmie
Przyjazną atmosferę

Sprawdź szczegóły oferty o pracę
Wyślij swoje CVTen post został edytowany przez Autora dnia 29.08.23 o godzinie 16:49