konto usunięte

Temat: Szukam pracy

Witam,

Ja również szukam pracy.Jestem absolwentką kierunku-Administracja na UMCS/KUL.Będę wdzięczna za każdą informacje.

Pozdrawiam serdecznie.
Paweł K.

Paweł K. "Jest tylko jeden
szef. Klient. On
może zwolnić każdego
w...

Nieaktualne Paweł K. edytował(a) ten post dnia 25.10.11 o godzinie 13:40
Maciej P.

Maciej P. Manage the change

A właściwie to pracownika - Marketingowca z duszą Sprzedawcy, Ekstrawertyka z elementami ADHD, Marzyciela z wyobraźnią, nieznośnego Uparciucha
do Agencji Reklamowej w Lublinie/Puławach/Garwolinie - do wyboru mamy kilka oddziałów. zapraszam do kontaktu na priv.
Zachęcam - praca rozwojowa.

A dlaczego od razu zwalniac? Moze zapytac sie pracownika co mu nie pasuje w firmie. Moze jest nieszczesliwy bo ma studia doktoranckie skonczone a siedzi na stanowisku, na ktorym wklepuje numerki do komputera?? I jesli taki pracodawca zobaczy ze taki pracownik jest nieszczesliwy i da mu bardziej odpowiednie stanowisko to taki pracownik bedzie wdzieczny i bardziej lojalny.

Nie rozumiem dlaczego nektorym wydaje sie, ze pracownik ktory szuka pracy jest nielojalny. Jak moj szef doweidzial sie ze szukalam pracy gdzies indziej porozmawial ze mna szczerze i przeniosl mnie na inne stanowisko, ktore okazalo sie dobranym idealnie do tego czego szukalam.

Maciej P.:
Swoją drogą jak gwarantujecie dyskrecję
i chcecie aby was kliknąć na fb lubie to?
przecież jak bym miał takiego pracownika to bym go już zwalniał?

Monika M.:
Osoby zainteresowane ofertami pracy zapraszam na naszą stronę: http://bkmc.com.pl
lub też zachęcam do znalezienia nas na facebook.com - klikając przycisk "Lubię to" na bieżąco będziecie dostawali najnowsze oferty pracy na swój profil :)
Mariusz S.

Mariusz S. Sprzedaż rozwiązań
SFA dla firm

Maciej P.:

Ma Pan wyłączoną opcję prywatnych wiadomości. Trudno jest więc się z Panem skontaktować;)
Anna Piekut

Anna Piekut
www.fabrykamotywacji
.pl

Poszukuję studentów do pracy fizycznej na prodkucji w dniach 13-19 października 2011 roku.
Opcje godzinowe:
6-14
14-22
22-6

Po szczegóły zapraszam na prv.

Pozdrawiam,
Maciej P.

Niektórzy nie mają trudności
ale na razie zmieniłem.

zapraszam
Mariusz S.:
Maciej P.:

Katarzyna Józwiak

Katarzyna Józwiak ekonomista,
pracownik biurowy

Katarzyna Józwiak:
Ja również szukam pracy w Lublinie lub okolicach zapraszam na mój profil po więcej info.

Podnoszę
Ilona P.

Ilona P. Student, Uniwersztet
Marii Curie
Skodowskiej

Witam,

W chwili obecnej szukam pracy. Będę wdzięczna za każdą informacje.

Poszukuję do współpracy doświadczonego kadrowca z Lublina, szczegóły po kontakcie
Pozdrawiam
Małgorzata W.

Małgorzata W. Account Manager -
www.pracuj.pl

poszukuję konsultanta biznesowego ds. pozyskiwania Partnerów na terenie Lublina.

Szczegóły podam w mailu

Pozdrawiam

Witam

Jestem otwarty na ciekawe propozycje pracy - woj. lubelskie.
Więcej informacji w profilu GL.
Dla osób, firm zainteresowanych prześlę CV

pozdrawiam Robert K. edytował(a) ten post dnia 01.02.12 o godzinie 15:01
Joanna Goławska

Joanna Goławska Koordynator Zespołu
Projektowego IT

Witam serdecznie,

Reprezentuje Firmę PERFORMANCE MEDIA Sp. z o.o. działająca w branży marketingu internetowego.
Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko : Programista PHP.
Poniżej bliższy opis oferty.
Opis stanowiska:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie dedykowanych systemów informatycznych.
Wymagania:
• wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów,
• bardzo dobre, praktyczne umiejętności programowania PHP5/PHP,
• bardzo dobra znajomość programowania obiektowego,
• znajomość protokołu HTTP;
• dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript,
• bardzo dobra znajomość SQL oraz baz danych (MySQL),
• umiejętność pracy w środowisku UNIX (LINUX),
• umiejętność czytania kodu źródłowego,
• szybkie przyswajanie wiedzy,
• samodzielność w zakresie przydzielonych zadań,
• umiejętność pracy w zespole,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.
Dodatkowymi atutami będą:
• znajomość frameworka Symfony;
• znajomość frameworka jQuery;
• znajomość technologii AJAX,
• znajomość systemu szablonów Smarty,
• znajomość ORM Doctrine,
• znajomość XML/XPATH, WebServices,
• znajomość SVN/CVS,
• znajomość zagadnień dotyczących optymalizacji stron WWW.
Oferujemy:
• pracę przy ciekawych i ambitnych projektach,
• kontakt z nowoczesnymi technologiami informatycznymi,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• miłą atmosferę w pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres : joanna.golawska@performance-media.pl

.Emka E. edytował(a) ten post dnia 16.05.12 o godzinie 11:12

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora

Reprezentuję firmę ING Usługi Finansowe S.A. i realizuję projekt związany z rozwojem oddziału naszej firmy w Lublinie. Naszą ambicją jest zbudowanie jednego z najlepszych zespołów sprzedażowych w kraju.

W naszym zespole mogą się znaleźć osoby, które:
- Mają głowę pełną pomysłów i nie zawahają się ich użyć, aby osiągnąć założone cele
- Lubią podejmować wyzwania kiedy inni mówą „nie da się”
- Chętnie nawiązują relacje i dbają o ich trwałość
- Cenią samodzielną pracę bez „szefa nad głową”
- Chcą być rozliczani za efekty swojej pracy a nie „roboczogodziny”
- Motywują ich konkursy, benefity, nagrody (np. wycieczki w najdalsze zakątki świata)
- Interesują się rynkiem finansowym i chętnie dzielą się swoją opinią dotyczącą sytuacji ekonomicznej
- Chcą pracować w atmosferze otwartości i lubią się uśmiechać :)

Jeśli szukasz nowych możliwości rozwoju zawodowego lub aktualna praca nie daje Ci poczucia satysfakcji, wyślij swoje CV i spotkaj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach.
Mój adres email:
Agnieszka.josik@ingcentrala.pl

Zapraszam!

Komunikatywna, energiczna,sympatyczna studentka poszukuje pracy na terenie Lublina/Lubartowa/Łęcznej

więcej info. na profilu GL.

Pozdrawiam serdecznie

- Edyta
Sylwia Wojczyńska

Sylwia Wojczyńska mgr sztuki z
przygotowaniem
pedagogicznym

Ratunku Pomocy!!!
Pracy pracy i jeszcze raz pracy!
Szukam już bardzo długo i nic:(
Z wykształcenia nauczyciel plastyki:(
Mogę pracować w szkole, przedszkolu, świetlicy itd. albo w całkiem innej branży
Proszę życzliwych o jakieś namiary:))
Pozdrawiam!

Dam pracę :)))

Szukam specjalistów ds. Sprzedaży na Wschód ( wymagany j.rosyjski ) i Zachód ( wymagany j. francuski ) z pasją do handlu i motywacją do pracy!

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, młody dynamiczny zespół, możliwość rozwoju.

Spedytor międzynarodowy poszukiwany!!!!
Wymagania:

Język Niemiecki i ang lub rosyjski
Doświadczenie w spedycji międzynarodowej min. rok
Znajomość języka niemieckiego i rosyjskiego lub angielskiego
Znajomość programów Trans i TimoCom
Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów / zleceń spedycyjnych
Znajomość rynku przewoźników

Więcej info na priv.

Praca w okolicach LublinaBasia Winiarczyk edytował(a) ten post dnia 21.03.12 o godzinie 20:56

Następna dyskusja:

szukam pracy w Lublinie

Wyślij zaproszenie do