Krzysztof Bura

Krzysztof Bura Logistics Manager,
Gates Polska

Temat: PRACA - LEGNICA - SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Osoby z Legnicy i okolic zainteresowane pracą na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta w międzynarodowym koncernie motoryzacyjnym Gates z siedzibą w Legnicy proszone są o wysłanie listu motywacyjnego oraz CV.

Zakres obowiązków:

Otrzymywanie i realizacja zamówień zgodnie z harmonogramem;
Kontrola terminowości dostaw;
Obługa klienta na wysokim poziomie oraz budowanie wizerunku firmy;
Nadzór nad wyrobami dostarczonymi do klienta;
Posprzedażowa obsługa klientów Daimler, Ford, VW;
Opracowywanie raportów.

Wymagania:

Kluczowym kryterium jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
Wykształcenie wyższe mile widziane;
Wysokie zdolności interpersonalne;
Komunikatywność, zdolność mediacji oraz negocjacji;
Umiejętność ustalania priorytetów oraz rozwiązywania bieżących problemów;
Znajomość MS Office.

Aplikacje prosimy wysyłać do 7/12/2012
Kontakt: krzysztofb@gates.com