Ewa S. Kierownik ds.
Zarządzania Ryzykiem

Temat: ORANJE BOVEN

Wspaniały mecz Holendrów!

Z zapartym tchem słuchałam komentarzy włoskiego arbitra w przerwie meczu. Pierwsza bramka nie była spalona !!!

Pozdrawiam wszystkich kibiców Holandii.Ewa S. edytował(a) ten post dnia 10.06.08 o godzinie 19:59
Michał Walerowski

Michał Walerowski Key Account Manager,
Software Mind S.A.

Bardzo się cieszę, że z "Mechanicznej Pomarańczy" został tylko soczek.

A najfajniejsze jest to, że dokonała tego Rosja, czyli kraj ze Wschodu.

To nie był ten sam zespół co z fazy grupowej, niestety.
Ale najbardziej dołujące jest to, że pokonała ich Rosja z holenderskim trenerem na czele. Zostali pobici niemalże własną bronią.
Ewa S.

... Kurczę a tak na nich liczyłam! Ale trzeba przyznać, że Rosja pokazała klasę. Zobaczymy jak im pójdzie dalej.
A co do holenderskiego trenera, jak dla mnie wygląda jak prawdziwy Rosjanin :)

konto usunięte

Ewa S.:

No ja ten mecz oglądałem w pubie w Amsterdamie z prawdziwymi Holendrami, nie turystami :)
Atmosfera była świetna, szczególnie przy strzelonej bramce. Szkoda, że "nasi" nie przeszli, ale trzeba przyznać, że Rosja zagrała rewelacyjnie i lepiej od Holandii. Brawa także dla sędziego, że pozwolił na męską grę i nie gwizdał za dużo.