Marta G.

Marta G. Kto chce znajdzie
sposób, kto nie chce
znajdzie powód

Temat: Praca dla managera D2D z własnym zespołem

SPÓŁKA NALEŻĄCA DO KRUPY KAPITAŁOWEJ ORANGE POSZUKUJE:

Manager z Zespołem Sprzedaży
59/DBIiS/2015
Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska:

pozyskiwanie klientów na usługi w technologii światłowodowej: Telewizja, Internet, Telefon,
przedłużanie umów z obecnymi klientami,
praca w terenie,
raportowanie działań,
kształtowanie pozytywnego wizerunku marki Orange.

Wymagania:

WŁASNA GRUPA SPRZEDAŻOWA
prowadzenie własnej działalności gospodarczej,
doświadczenie w sprzedaży D2D/B2C,
mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, finansowej.

Oferujemy:

bardzo wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje bez górnego limitu,
wyłączność w rejonie działania,
brak wymagań odnośnie wkładu,
wsparcie ze strony Dyrektora Regionalnego i pozostałych działów firmy,
szkolenia produktowe i handlowe oraz dostęp do najnowszych technologii,
materiały marketingowe,

LINK TO APLIKOWANIA