Bogusław Zabiegliński

Bogusław Zabiegliński Master Business
Trainer, spec.
Net-working

Temat: Dam Pracę

Nowy zawód, nowe możliwości
Planista Finansowy,
w zakresie emerytur i programów oszczędnościowych dla dzieci w Trójmieście
wymagania:
- minimum średnie wykształcenie
- chęć rozwoju zawodowego w branży finansowej
- podstawowa umiejętność korzystania z Internetu
- otwartość na innowacyjne, nie spotykane na rynku rozwiązania
- otwartość, samodyscyplina, kreatywność
- wysoka kultura osobista
obowiązki:
- praca na dynamicznie rozwijającym się rynku emerytur
- pozyskiwanie klientów do Planów Emerytalnych i programów oszczędnościowych dla dzieci
- kontakt z klientem i proces sprzedaży z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi, w tym internetowych
- współpraca ze specjalistami tworzącymi Plany Finansowe
- specjalistyczne doradztwo w zakresie emerytur i programów dla dzieci
- budowanie własnego zespołu
oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego w branży finansowej
- zarobki ze sprzedaży własnej i własnego zespołu; progresywne, uzależnione od własnej aktywności
- szkolenia merytoryczne i praktyczne adekwatne do indywidualnych celów finansowych kandydata,
- szkolenia zawodowe dostosowane do indywidualnie stworzonej ścieżki kariery i do określonego indywidualnie poziomu zarobków
- umowa o dzieło lub działalność gospodarcza
- możliwość uczestniczenia w budowaniu marki firmy o wąskiej specjalizacji oferującej produkt wysokiej jakości: Rodzinny Plan Finansowy
opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane mogą przesłać swoje CV na adres e-mail boguslaw.zabieglinski@pfserwis.pl bądź skontaktować się pod nr telefonu 727903833.

PS. Nie mylić z agentem ubezpieczeniowym i sprzedażą(czegokolwiek;))