Beata Tworko

Beata Tworko Specjalista ds.
rekrutacji,
New-Invest

Temat: Senior / Lead Android Developer Kraków - Oferta pracy

Agencja personalna New-Invest specjalizująca się w rekrutacjach
profesjonalnej kadry IT, poszukuje obecnie dla swojego klienta
kandydata na stanowisko:

Senior /Lead Android Developer
Miejsce pracy: Kraków

Celem jest umożliwienie firmom dostosować każdy aspekt naszego
systemu zarówno po stronie sprzętu i oprogramowania.

Opis Stanowiska:
- analiza wymagań,
- projektowanie,
- tworzenie oprogramowania,
- testowanie/tworzenie testów,
- przeprowadzanie code review,
- uczestnictwo w spotkaniach projektowych, retrospekcjach
- dbanie o wysoką jakość kodu

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w aplikacjach mobilnych z
systemem android,
- Doświadczenie związane z API HTTP, REST, JSON
- Praktyczna znajomość Android SDK, Java

Mile widziane:
- Znajomość SQL, mercurial
- Znajomość j. angielskiego

Dla zainteresowanych kandydatów oferujemy:
- Prywatną opiekę medyczną,
- Elastyczne godziny pracy, umowa na czas nieokreślony
- Przyjazną atmosferę

Streszczenie dnia ;)
1. start, godzina 7:00 - 10:00
2. kawa
3. praca*
4. standup (znany ze scrum), godzina 11:00 (aktualnie, w
przyszłości do zmiany)
5. praca*
6. koniec

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu
Pozdrawiam serdecznie,
Beata Puton
Specjalista ds. rekrutacji
b.puton@new-invest.pl