Katarzyna Lewinska

Katarzyna Lewinska IT Recruitment
Consultant

Temat: Gdańsk | Senior C++ Developer | C++, Java. Big Data,...

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Senior C++ Developer
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska
Naszym klientem jest światowy lider produkcji narzędzi i usług IT głównie wykorzystywanych w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym, służby zdrowia, administracji publicznej oraz największych portali internetowych.

Poszukujemy osób do rozwijania produktów przeznaczonych dla działów IT do monitorowania i analizy wydajności aplikacji.

W Gdańsku firma zajmuje się wszystkimi etapami procesu wytwarzania oprogramowania, począwszy od analizy runku i definiowania produktów, poprzez wybór technologii, programowanie czy testowanie, a skończywszy na tworzeniu dokumentacji dla użytkowników i wsparciu technicznym klientów.

Szukamy doświadczonych programistów, którzy są otwarci, kreatywni i potrafią proponować własne rozwiązania.

Zakres obowiązków:
Rozwijanie funkcjonalności produktów firmy w języku C++ ;
Aktywny udział w projektowaniu rozwoju tworzonej platformy;
Udział w całym procesie wytwarzania oprogramowania od analizy wymagań poprzez projektowanie do wdrożenia rozwiązania u klienta;
Dbałość o dużą wydajność rozwiązania;
Dbałość o jakość tworzonego kodu źródłowego: Code Review, Refactoring.

Wymagania
Bardzo dobra znajomość języka C++ poparta minimum 4 letnim doświadczeniem;
Umiejętność programowania wielowątkowego;
Dobra znajomość SQL;
Samodzielność, wielozadaniowość, dokładność w wykonywaniu obowiązków;
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Mile widziane:
Znajomość języka Java;
Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji webowych w technologiach: HTML, JavaScript, CSS;
Doświadczenia z wielowarstwowymi systemami rozproszonymi i Big Data;
Znajomość sieci TCP/IP.

Oferta
Atrakcyjne warunki finansowe;
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Komfortowe biuro i warunki pracy: developerzy pracują w kilkuosobowych, przestronnych pokojach;
System premiowy;
Podwyższony koszt przychodu z tytułu praw autorskich;
W ramach pakietu socjalnego prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oszczędnościowy fundusz kapitałowy;
Benefity: karta Multisport dla pracownika i najbliższej osoby, nauka angielskiego, możliwość korzystania z sal sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie udziału w wybranych wydarzeniach sportowych;
Ergonomiczne miejsce pracy z 2 monitorami;
Imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin;
Dostęp do nowych technologii i możliwość rozwoju osobistego;
Fun room: piłkarzyki; Xbox, darty.
Wiele innych inicjatyw wewnętrznych zależnych od pomysłowości pracowników.

Jeśli jesteś zainteresowany lub masz dodatkowe pytania – zapraszamy do kontaktu oraz przesłania CV w języku angielskim na adres email:

katarzyna.lewinska@pl.experis.com