Piotr W.

Piotr W. SeniorConsultant,
iView Recruitment

Temat: Oferta pracy-AP Accountant z j.włoskim

Dla jednego z naszych klientów międzynarodowej firmy prawniczej poszukujemy osób na stanowisko AP Accountant.

Opis stanowiska:
• księgowanie faktur zakupu
• przygotowywanie płatności
• księgowanie rozliczeń kosztów delegacji krajowych i zagranicznych pracowników,
• uzgadnianie sald z kontrahentami,
• przygotowywanie raportów dla działu controllingu,
• przygotowywanie raportów oraz dokumentów dla audytorów,
• kontakt mailowy z międzynarodowymi klientami,
• kontrolowanie obiegu dokumentów i ich archiwizacja,

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, bankowość),
• Co najmniej roczne doświadczenie w finansach
• Płynna znajomość języka włoskiego
• Umiejętność pracy w zespole,
• Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacji w zespole,
• Samodzielność, dokładność, obowiązkowość i zaangażowanie.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość rozwoju zawodowego wśród specjalistów
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Stabilność zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pomocą poniższego linku:

lub poprzez adres @ k.milos@iview-recruitment.com