Klaudia Ka Kudelska

Klaudia Ka Kudelska malarstwo, grafika

Temat: PAINTHOUSE

Witam,

Chciałabym polecić działalność grupy
PAINTHOUSE.

Zajmujemy się malarstwem, organizacją wystaw, projektowaniem..

Można znaleźć w naszej ofercie obrazy abstrakcyjne,
minimalistyczne przez uproszczoną figurację po realizm. Pracujemy
w technikach tradycyjnych (olej, akryl, płótno), ale
działalność grupy zakłada ciągły rozwój więc
eksperymentujemy również z nietypowymi środkami wyrazu
(instalacja, dźwięk).

KJ, Burza 3, olej na desce, 84x111

Obrazek

MZ, Rekin/Dadaj, akryl na płótnie, 54x65

Obrazek

WZ, Lines II, akryl na płótnie, 120x120

Obrazek

KK, Pranie, akryl na płótnie, 145x145

Obrazek

..więcej prac, informacje o grupie,naszych dotychczasowych
wystawach/akcjach i działalności stowarzyszenia:
http://www.phouse.pl

Zapraszam do czytania/oglądania i do kontaktu:
mail@phouse.pl

Z pozdrowieniami

Klaudia K