Aleksandra Peterman- Szlaga

Aleksandra Peterman- Szlaga kreatywność,
energia, siła

Temat: Oferta Pracy: Dydaktyk multimedialny

Firma HRP zaprasza osoby zainteresowane pracą przy tworzeniu i realizacji szkoleń e-learningowych.

Opis Stanowiska:

• Poszukujemy zdolnych, kreatywnych i dynamicznych osób, które będą odpowiedzialne za przygotowywanie scenariuszy i realizację szkoleń e-learning

Oczekiwania:

• zainteresowanie tematyką nowoczesnych technologii i obowiązujących trendów w edukacji

• doskonała umiejętność edytowania tekstów w języku polskim

• znajomość zasad metodyki nauczania, w tym z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

• dogłębna wiedza z zakresu standardów tworzenia scenariuszy szkoleń e-learning

• minimum 2 lata doświadczenia w opracowywaniu kursów/szkoleń e-learning

• mile widziane doświadczenie w obszarze dydaktyki nauczania osób dorosłych

• znajomość standardów technicznych tworzenia szkoleń e-learning

• wiedza z zakresu metodyki pisania scenariuszy videocastów

• kreatywność, cierpliwość i sumienność w działaniu

• wykształcenie wyższe kierunkowe: polonistyka, pedagogika, socjologia, psychologia

Zakres obowiązków:

• Oferujemy bardzo ciekawą pracę przy realizacji projektów z użyciem nowoczesnych technologii, w kreatywnym zespole oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie kompletnych i przekonujących dokumentów aplikacyjnych.

• CV i list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy wysłać na adres: http://kariera@hrp.com.pl z dopiskiem „Rekrutacja – Dydaktyk multimedialny”