Adam Ostapiński

Adam Ostapiński Marketing: szukam
ciekawych zleceń

Temat: Inauguracja

Na zakończenie wakacji (31 sierpnia 2099;) Compendium Bezpieczeństwa, czyli polskie Security Awareness, już oficjalnie na rynku.

Po co i dla kogo Security Awareness?
Do uczestnictwa w szkoleniach Security Awareness nie jest wymagana specjalistyczna wiedza o bezpieczeństwie IT – wystarczą podstawy obsługi komputera. Podczas każdego szkolenia, pracownik dowiaduje się nie tylko o zagrożeniach czyhających na niego w wirtualnym świecie, ale również o konsekwencjach, jakie niesie ze sobą nieodpowiedzialne posługiwanie się najnowszymi technologiami.

Korzyści odczują nie tylko przeszkoleni pracownicy, ale również:

* Dział IT - zamiast notorycznie oczyszczać komputery ze szkodliwego oprogramowania zainstalowanego w wyniku nieświadomych działań innych pracowników, zaoszczędzony czas będzie mógł poświęcić na optymalizację sieci oraz wdrożenia nowych technologii. Szkolenia Security Awareness są również składową polityki bezpieczeństwa, na straży której powinien stać Dział IT.
* Dział HR - szkolenia Security Awareness idealnie wpisują się w pracochłonny obowiązek ciągłego podnoszenia kwalifikacji pracowników. Szkolenia Security Awareness w wielu firmach znajdują się w pakiecie obowiązkowych szkoleń dla nowozatrudnionych pracowników. Ich tematyka skierowana jest nie tylko do pracowników stacjonarnych, ale również do tele-pracowników, a także zarządu.
* Zarząd firmy - może w końcu ograniczyć koszty generowane przez szkody, które nieświadomie wyrządzają pracownicy obcujący z komputerami. Większość firm po szkoleniach z Security Awareness pozbywa się niekontrolowanych wycieków informacji do konkurencji oraz kosztów obsługi prawnej związanej z nieodpowiedzialnym korzystaniem przez pracownika z firmowego sprzętu komputerowego.

więcej na:
http://www.securityawareness.pl/