Paulina Jarząbek

Paulina Jarząbek Senior Engineering
Recruitment
Specialist

Temat: Konsultant SAP FI CO /Wrocław/

Poszukujemy konsultanta SAP FI CO we Wrocławiu.

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wdrażanie systemu SAP (moduły FI i/lub CO) w polskich i międzynarodowych projektach oraz usługi doradcze.

Oczekujemy:
udokumentowanego, min. trzyletniego doświadczenia we wdrażaniu systemu SAP -moduł FI i/lub modułu CO (samodzielna realizacja min. 2 projektów),
doświadczenia w analizowaniu i optymalizacji procesów biznesowych,
ukończonych studiów wyższych,
zorientowania na rozwój, osiąganie celów i wysoką jakość wykonywanej pracy
zdolności analitycznych,
umiejętności prowadzenia szkoleń i prezentacji,
umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,
nastawienia na poszerzanie kompetencji,
otwartości, łatwości nawiązywania kontaktów, umiejętności współpracy w zespole,
umiejętności zarządzania czasem, punktualności,
umiejętności pracy w międzynarodowym środowisku,
gotowości do wyjazdów służbowych i pracy u klienta, w tym za granicą,
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
znajomość innych modułów finansowych (TR, RE, FI-AA, FM) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
możliwość rozwoju zawodowego m.in. w kierunku konsultingu biznesowego lub zarządzania projektami informatycznymi,
motywacyjny system wynagrodzeń,
profesjonalny system szkoleń

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv lub drogą mailową na adres paulina.o@itworkforce.com.pl