Elwira R.

Elwira R. TFI BNP Paribas
Polska S.A.

Temat: Rekrutacja - Administrator ds. IT

TFI BNP Paribas Polska S.A. poszukuje studenta na stanowisko
Administratora ds. IT
Więcej o nas: http://tfi.bnpparibas.pl

ZADANIA:

- Zarządzanie Windows 2003 (Active Directory) oraz pocztą Exchange 2007, WSUS, zarządzanie centrala telefoniczną Avaya IPoffice 406 z modułem VoIP.
- Utrzymywanie kopii bezpieczeństwa Backup Exec
- Aktualizacja strony internetowej CMS Typo3
- Opieka nad 11 użytkownikami. Windows XP, Windows 7
- Utrzymanie baz danych (SAP DB, MySql, MSSQL)
- Rozwiązywanie bieżących problemów.

WYMAGANIA:

- Student IV - V roku
- Preferowane kierunki - techniczne, informatyczne
- Język angielski min. B2

OFERUJEMY:

- Elastyczny czas pracy w wymiarze 3 h dziennie (do ustalenia ze Zleceniodawcą)
- Umowa zlecenie.
- Przyjazną atmosfera pracy
- Bardzo dobra lokalizacja (budynek Metropolitan)

Prosimy o wysłanie CV na adres info@tfi.bnpparibas.pl, wpisując w tytule maila: REKRUTACJA - administrator ds. IT.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Oferta ważna do: 2013-12-20