Justyna Głuszyk

Justyna Głuszyk Asystentka Zarządu,
Logisfera Nova Sp. z
o. o.

Temat: PROGRAMISTA PHP / GIS - Sopot

Jesteś osobą ambitną, a programowanie to twoja pasja?
Jeśli tak, to na pewno łatwo odnajdziesz się wśród wyzwań, które dla Ciebie mamy!

Opis stanowiska:
• Czynny udział w projektowaniu i analizie nowych systemów
• Tworzenie oprogramowania na potrzeby istniejących oraz nowych aplikacji
• Bieżącą obsługę tworzonych systemów
• Dbanie o jakość kodu
Wymagania:
• Minimalne doświadczenie: 2 lata na stanowisku programisty lub pokrewnym
• Bardzo dobra znajomość PHP
• Bardzo dobra znajomość jQuery
• Znajomość platformy bazodanowej (Oracle lub PostgreSQL z rozszerzeniem GIS)
• Znajomość języków html, javascript, css
• Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne
Dodatkowymi atutami będą:
• Dobra orientacja w API Google Maps i Google Earth
• Znajomość: narzędzi ArcGIS / QGIS / Google Earth
• Znajomość języków obcych
• Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
Oferujemy:
• Umowę o pracę (lub inną, preferowaną przez Ciebie formę zatrudnienia)
• Pracę w przyjaznej atmosferze
• Kawę z ekspresu bez ograniczeń
• Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
• Dofinansowanie do pakietu sportowego
• Możliwość szkoleń i ciągłego rozwoju,
• Uczestnictwo w zaawansowanych projektach dla renomowanych firm.
Pisz: praca@logisferanova.pl
Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883.