Joanna Kujawa

Joanna Kujawa HR | Specjalista ds.
personalnych | IT
Recruiter |
Candid...

Temat: Młodszy Specjalista IT - workflow (Komorniki k. Poznania)

Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). W chwili obecnej zatrudniamy ponad
11 000 pracowników.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista IT - workflow
Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania

Zakres obowiązków:

• wsparcie użytkowników SAP i Comarch ECM w zakresie workflow
• rozwiązywanie problemów pojawiających się przy utrzymaniu systemu
• praca nad doskonaleniem i usprawnianiem systemu
• uczestnictwo w projektach rozwojowych SAP oraz Comarch ECM i aplikacji współpracujących z SAP

Wymagania:

• podstawowa znajomość procesów biznesowych
• wykształcenie wyższe informatyczne (preferowane)
• gotowość do poznania języka programowania ABAP
• dyspozycyjność w zakresie rozwiązywania zgłoszeń krytycznych (na miejscu lub zdalnie)
• nastawienie na klienta i na pracę zespołową,
• otwartość na zmiany i nowe wyzwania,
• umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań,
• samodzielność

Oferujemy:

• pracę w Centrum kompetencyjnym IT 9-tej co do wielkości firmy w Polsce, lidera hurtowej dystrybucji FMCG, zatrudniającego ponad 11 tys. pracowników,
• pracę w dynamicznie rozwijającym się Centrum Kompetencyjnym SAP Grupy Eurocash w Komornikach k/Poznania z wyraźnie ograniczoną liczbą wyjazdów służbowych do innych siedzib Grupy
• możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• szkolenie z budowania workflow w SAP i Comarch ECM
• szkolenie z budowy webservice’ów w SAP
• uczestnictwo w ciekawych projektach integracyjnych,
• pracę w zespole ludzi z pasją,
• dobre warunki pracy,
• dowóz pracowników z Poznania do siedziby firmy w Komornikach

Zapraszam do kontaktu!

joanna.kujawa@eurocash.pl
519 036 552