Kamil Pawlak

Kamil Pawlak Deputy HR Manager

Temat: [Łódź] Specjalista IT

Witam,

poszukuję kandydata/kę na stanowisko Specjalista IT do wsparcia działu informatycznego.

ZADANIA:
Wsparcie techniczne użytkowników sieci i komputerów w ramach firmy
Instalacja systemów operacyjnych oraz oprogramowania
Usuwanie bieżących awarii sprzętu i oprogramowania
Monitorowanie działania użytkowników zgodnie z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi i procedurami
Nadzór nad dostępem do zasobów sieciowych
Zapewnianie bezpieczeństwa i stabilności działania systemów

WYMAGANIA:
Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze wsparcia dla rozwiązań IT w firmie produkcyjnej
Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Myślenie analityczne
Orientacja na klienta wewnętrznego
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
Zatrudnienie na umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej korporacji
Stabilną i dającą satysfakcję pracę
Pracę w doświadczonym zespole

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą to proszę o kontakt priv. Ten post został edytowany przez Autora dnia 06.05.16 o godzinie 13:06