Michał K.

Michał K. Sourcer IT,
Recruitment
Specialist

Temat: [Warszawa] - Programista PHP

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonego programisty PHP. Praca stała na Mokotowie (Warszawa).

Zakres obowiązków:
• Projektowanie i tworzenie nowych aplikacji intranetowych i internetowych firmy.
• Rozbudowę i modyfikację istniejących aplikacji.
• Projektowanie i optymalizację baz danych.
• Pracę w zespole projektowym.

Wymagania:
• Bardzo dobra, praktyczna znajomości języka PHP5/PHP.
• Bardzo dobra, praktyczna znajomości programowania obiektowego (OOP).
• Dobra znajomości SQL oraz baz danych (PostgreSQL, MySQL).
• Zdolność do analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.
• Umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane:
• Znajomość jednego z frameworków PHP.
• Znajomość wzorca MVC.
• Praktyczna wiedzy z zakresu projektowania relacyjnych baz danych.

Oferujemy:
• stabilną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w ciekawych projektach,
• zdroworozsądkowe i profesjonalne podejście do oceny Twojej pracy,
• umowę o pracę

Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności: 4000 - 6000 netto / miesiąc

Osoby zainteresowane proszę o kontakt: m.konkolewski@era.org.pl / tel. 530 700 107