konto usunięte

Temat: Specjalista Help Desk - Młodszy Programista C#/.Net...

Specjalista Help Desk / Młodszy Programista C#/.Net
Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

Prowadzenie projektów programistycznych na potrzeby firmy produkcyjnej,
Techniczne wsparcie dla istniejących aplikacji produkcyjnych,
Współpraca z działem R&D w Karlstein oraz produkcją i kierownictwem projektu
w zakresie tworzonych rozwiązań informatycznych,
Wspieranie Działu IT między innymi w zakresie aplikacji produkcyjnych

Wymagania podstawowe:

Wyższe wykształcenie informatyczne (lub automatyka i robotyka) lub student V roku,
Płynny angielski w mowie i w piśmie,
Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość narzędzi programistycznych Microsoft,
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji C#/.Net,
Umiejętność tworzenia aplikacji windowsowych i webowych w środowisku .NET,
Bardzo dobra znajomość Microsoft SQL Server,
Wysoka zdolność analitycznego myślenia,
Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
Umiejętność sprawnej pracy w zespole

Oferujemy:

Umowę o pracę na czas nieokreślony
Możliwość rozwoju zawodowego
Miłą atmosferę pracy.

Kandydaci proszeni są wysłanie CV na adres rekutacja@bmz-gmbh.de

CV powinno zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; t. jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”