Marzena Pietrusińska

Marzena Pietrusińska właściciel, własna
działalność
konultingowo-szkolen
iowa

Temat: specjalista ds. infrastruktury sieci

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
- administrowanie, utrzymanie i rozwijanie systemów
- instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów oraz narzędzi do zarządzania infrastrukturą
- projektowanie i wdrażanie modyfikacji i poprawek
- monitorowanie wydajności
- reagowanie na pojawiające się incydenty i problemy
- współpraca z podwykonawcami IT i klientem wewnętrznym

Wymagania:
- wykształcenie IT
- 3 lata doświadczenia zawodowego
- znajomość ITIL
- umiejętność pracy z klientem nietechnicznym
- znajomość IP telefonii, sprzętu i sieci Cisco

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat
- stałe (biurowe) godziny pracy

Kontakt:
biuro@lantana.p

konto usunięte

Udostępniam kontakt:
info@web-admin.com.pl

Chętnie pomożemy, obsługujemy Klientów w trybie 24/7/365, obecnie wspieramy 95% dostępnych na rynku rozwiązań.

Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam.

Wyślij zaproszenie do