Anna Federowicz

Anna Federowicz Division Manager-
Business Services

Temat: Specjalista ds. Aplikacji

Obecnie dla jednego z naszych Klientów jednego ze światowych producentów oprogramowania, dostawcy rozwiązań z zakresu supply chain management poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. Aplikacji.

Główne zadania:

• Nadzorowanie instalacji i przeprowadzanie testów oprogramowania
• Opracowywanie dokumentacji technicznej
• Wsparcie merytoryczne klientów firmy

Wymagania:

• Znajomość języków Java/XML/XSLT oraz bazy danych - Postgres, Oracle, MySQL
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację
• Doświadczenie we współpracy w z klientami mile widziane

Nasz Klient oferuje m.in:

• Możliwość rozwoju w jednej międzynarodowych firm dostawcy z kompleksowych rozwiązań informatycznych
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Zainteresowanych aplikacją na poniższe stanowisko zapraszam do kontaktu pod adresem: anna.federowicz@manpower.pl