konto usunięte

Temat: Programista PHP - Zielona Góra

SEOWAY Sp. z o.o.

SEOWAY - to dynamicznie rozwijająca się firma w branży internetowej. Tworzymy oprogramowanie dla branży SEO/SEM oraz zajmujemy się sprzedażą usług hostingowych takich jak serwery wirtualne, hosting SEO, VPS, serwery dedykowane i domeny.

Programista PHP
Region: lubuskie/Zielona Góra
Numer referencyjny: PHP/02/2013

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie zarówno za utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji, jak i projektowanie i wdrażanie nowych.

Wymagania:

• znajomość PHP (OOP)
• znajomość XHTML, CSS, JavaScript (AJAX)
• znajomość baz danych MySQL oraz ich projektowania
• znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

• znajomość innych języków skryptowych python, perl, bash
• doświadczenie zawodowe
• znajomość Zend Framework oraz architektury MVC, Web Services, SOAP, XML, Wordpress
• znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN)

Oferujemy:

• Interesującą pracę w wiodącej w swojej branży firmie
• Samodzielność w pracy i możliwości awansu
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca wyłącznie w biurze w Zielonej Górze

CV proszę wysyłać na adres kontakt@seoway.pl