konto usunięte

Temat: Programista PHP - Warszawa

Firma Rytm.org Interactive poszukuje kompetentnej osoby zainteresowanej dołączeniem do zespołu na stanowisku młodszego programisty.

Wymagania:
- dobra znajomość PHP,
- dobra znajomość MySQL.
- dobra znajomość XHTML, CSS, JavaScript / Ajax i standardów W3C,

Obowiązki:
- samodzielne tworzenie niewielkich aplikacji webowych,
- przygotowanie szablonów XHTML / CSS na podstawie przygotowanego projektu graficznego,
- wdrażanie stron www w oparciu o już istniejące aplikacje.

Mile widziane:
- umiejętność posługiwania się SVN,
- podstawowa umiejętność programowania obiektowego,
- zaangażowanie w pracę,
- pozytywne nastawienie.

Oferujemy:
- realizację ciekawych projektów,
- luźną (niekorporacyjną) atmosferę,
- stałe zatrudnienie,
- możliwość współpracy zdalnej.

Zgłoszenie:
- dane teleadresowe,
- tel. kontaktowy,
- linki do realizacji (mile widziany opis zastosowanych rozwiązań),
- oczekiwania finansowe.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: rytm (a) rytm . org.
W temacie wiadomości prosimy wpisać "Praca dla Programisty" oraz dopisek dotyczący preferowanej współpracy ("na miejscu" / "zdalna").
Uprzedzamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Dane firmy:
Rytm.org Interactive S.C.
ul. Postępu 12
02-676 Warszawa
NIP: 521-349-94-92
REGON: 141559353
tel / fax: 022 899 35 07
e-mail: rytm (a) rytm . org