Anna P.

Anna P. Recruitment
Consultant

Temat: Programista OPP, PHP, JS - Warszawa

Witam,

Dla mojego Klienta, firmy z branży telematycznej prowadzącej unikalne projekty, poszukuję osoby na stanowisko:

Programista

Opis stanowiska:
• Programowanie
• Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów
• Tworzenie dokumentacji
• Współpraca z analitykami, projektantami
• Wykonywanie analiz na poziomie szczegółowym
• Projektowanie i rozwijanie istniejących rozwiązań

Oczekiwania wobec Kandydatów:
• Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów dziennych
• Praktyczna znajomość: OOP, PHP, Smarty, JS, MS SQL, Firebird/Interbase
• Znajomość Sencha/ExtJs, SoapUI Pro, LoadUI będzie dodatkowym atutem
• Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznych

Oferta firmy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia przy unikalnych projektach
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv na adres:
a.perzyna@p-consultants.pl