Marta Rejzerowicz

Marta Rejzerowicz asystentka zarządu,
ISO-NET Sp. z o. o.

Temat: Pilnie poszukiwany: Programista .NET (C#) / Developer...

Programista .NET (C#) / Developer .NET (C#)
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:
- tworzenie oprogramowania w technologii ASP.NET (MVC 3) i pokrewnych,
- implementacja logiki biznesowej i budowa interfejsów użytkowych baz danych (głównie dla Microsoft SQL),
- współpraca z innymi zespołami przy integracji oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem,
- udział w procesie doskonalenia systemów,
- techniczne wsparcie dla istniejących aplikacji produkcyjnych,
- tworzenie i aktualizację dokumentacji technicznej,

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość następujących zagadnień/technologii: programowanie w języku C# w technologii .NET, TSQL z wykorzystaniem Visual Studio,
- wiedza na temat zasad programowania obiektowego, analiza algorytmów, tworzenie poprawnych struktur danych i obiektów, dobry styl programowania itp,
- wykształcenie wyższe kierunkowe o profilu informatyka lub pokrewne,
- znajomość podstawowych procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwach,
- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej, - odpowiedzialności za powierzone zadania,
- dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
- terminowość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

Mile widziane:
- umiejętność tworzenia raportów z wykorzystaniem Crystal Reports
- znajomość UML
- znajomość API systemów firmy Comarch
- znajomość hurtowni danych , ETL, modyfikacja kostek OLAP

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- okazję do pracy z najnowszymi technologiami,
- współpracę z podmiotami zagranicznymi,
- system szkoleń podnoszących umiejętności,
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- system motywacyjny powiązany z realizacją celów.

konto usunięte

Jeśli planują Państwo współpracę z podmiotami zagranicznymi, warto pomyśleć o stworzeniu międzynarodowego zespołu specjalistów. Zachęcam do odwiedzenia strony Keystone, firmy zajmującej się rekrutacją programistów dla polskiej branży IT ze Wschodu w ramach zupełnego outsourcingu lub tzw. contractingu. Formalności, którymi się zajmujemy, opisaliśmy w poniższej publikacji:

Pozdrawiam,
Weronika Grychtoł
Brand Manager, Keystone HR

Wyślij zaproszenie do