Sylwia Sochacka

Sylwia Sochacka Recruitment
Specialist

Temat: Developer C#

Firma PGB dla swojego klienta, firmy z branży IT, specjalizującej się w tworzeniu i rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań IT, poszukuje specjalisty na stanowisko:

Developera C#

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki

Projektowanie i tworzenie aplikacji desktopowych na platformie .NET
Projektowanie i tworzenie aplikacji serwerowych w technologii ASP.NET
Implementacja komponentów i rozwijanie istniejącego oprogramowania
Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań

Wymagania

Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku C#, na platformę .NET 3.0 i wyższe
Praktyczna znajomość technologii WPF oraz ASP.NET, dobre zrozumienie technik MVVM oraz MVC
Praktyczna znajomość MVC, Entity Framework, MSSQL
Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań i rozwiązywaniu problemów
Dbałość o jakość, optymalizację i elegancję tworzonego kodu oraz funkcjonalności
Umiejętność trafnego diagnozowania i rozwiązywania problemów
Mile widziane praktyczne umiejętności w zakresie HTML 5 oraz ECMAScript5

Oferujemy

Umowę o pracę na pełen etat
Wysokie wynagrodzenie oraz premie
Stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy zdalnej
Profesjonalne narzędzia i środowisko developerskie
Satysfakcję z pracy nad wymagającymi projektami o wysokim stopniu innowacyjności
Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego przez szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail:

s.sochacka@pgbhr.comTen post został edytowany przez Autora dnia 05.09.14 o godzinie 15:31