Kamila S.

Kamila S. Marketing Manager
B2B Sp. z o.o.

Temat: Business Development Manager - Warszawa

Firma B2B Sp. z o.o. - Autoryzowany Dystrybutor Red Hat i JBoss w Polsce poszukuje do pracy w Warszawie osób na stanowisko:

Business Development Manager

Zakres obowiązków:
- aktywna sprzedaż rozwiązań Open Source
- obsługa i koordynacja projektów i przetargów
- ofertowanie i prowadzenie negocjacji handlowych
- utrzymywanie i budowanie dobrych relacji z kluczowymi klientami
- szkolenia biznesowe dla klientów i partnerów

Wymagania:
- minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów/usług w sektorze IT
- doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych (sektor publiczny)
- znajomość branży IT w Polsce
- mile widziana znajomość dystrybucji linux i innych rozwiązań open source
- ogólna wiedza techniczna z zakresu systemów informatycznych
- j. ang na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie
- wysoko rozwinięta samodzielność i zdolności interpersonalne
- mobilność i chęć uczenia się

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie
- możliwość szkoleń i rozwoju
- pracę w dynamicznym, młodym zespole
- jasne zasady rozliczeń i zadań do wykonania

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: ks@bel.pl