Jarosław Nowak

Jarosław Nowak Dyrektor generalny,
CONFIDO Consulting &
System Solutions

Temat: Programista aplikacji internetowych - Warszawa

Firma Confido została założona w 2001 roku. Specjalizujemy się w realizacji zaawansowanych systemów wspomagających zarządzanie oraz serwisów internetowych. Dbamy o najwyższy standard i stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Naszą misją jest kompetencja, partnerstwo, rzetelność we wspieraniu rozwoju informatyki. Współpracujemy m.in. z Okręgowymi Radami: Radców Prawnych, Adwokatów oraz Notariuszy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Web Developer.

Kluczowe zadania:

· projektowanie, implementacja oraz rozwój aplikacji webowych

· testowanie tworzonych rozwiązań

· opracowywanie dokumentacji projektowej

· współpraca w zespole projektowym

Oferujemy:

· stabilną pracę w rozwijającej się firmie

· możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

· pracę w młodym i zgranym zespole

· przyjazną atmosferę

· bardzo dobre warunki współpracy

· pracę w dogodnej lokalizacji w Warszawie

· wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
Wymagania

· umiejętność programowania obiektowego

· znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL

· znajomość języka PHP 5.3+

· znajomość HTML, CSS, JavaScript

· znajomość systemu kontroli wersji Git

· umiejętność pracy w zespole

· komunikatywność

Mile widziane:

· znajomość technologii: Zend Framework, jQuery, AJAX, PL/SQL, C#, JAVA, HTML5, CSS3, MongoDB

· chęć poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności

Chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres jnowak@confido.pl