Małgorzata C.

Małgorzata C. "Scientists dream
about doing great
things. Engineers do

Temat: JAVA Developer - JOB OFFER

DEVELOPMENT TEAM HEAD

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość Java oraz technologii Internetowych (5 lat doświadczenia w tym 3 lata w zarządzaniu projektem/projektami webowymi)
- znajomość planowania architektury aplikacji
- znajomość metodyk tworzenie oprogramowania i zarządzania jego jakością
- umiejętność zarządzania zespołem
- znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu umożliwiającym czytanie technicznej dokumentacji

Mile widziana:
- znajomość platformy ATG
- certyfikat IPMA, PMP lub pokrewny
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Zadania:
- stworzenie profesjonalnego zespołu developerów działającego w oparciu o odpowiednie metodyki
- dbanie o rozwój multi-aplikacji firmy

A Q U E N T
ul. Wilcza 58a, 00-679 Warsaw, Poland
Ph: + (48 22) 696 06 70 | Fax: + (48 22) 625 49 23 | Mobile: + 48 505 196 016 | E-mail: mzlotkowska@aquent.com

AQUENT is the leading global staffing firm specialising in marketing, communications and creative talent. With 70 offices in 17 countries, we are an international network that works!

Visit http://www.aquent.pl <http://www.aquent.pl/>; to learn more.

View our Privacy Policy: http://www.aquent.co.uk/PrivacyPolicy.html

P Please consider the environment before printing my email