konto usunięte

Temat: Poszukuję pracy w sektorze farmaceutycznym/medycznym

Witam,

Poszukuję pracy w Warszawie w sektorze farmaceutycznym/medycznym.

Szczegóły na http://www.sliwa.info.pl . Zapraszam!!!

Pozdrawiam
Anna Stefańczyk

Anna Stefańczyk Praca Nieruchomości

Prężnie rozwijająca się agencja nieruchomości poszukuje

Doradców ds. Nieruchomości.
Miejsce pracy: Warszawa, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Katowice

Jeśli jesteś urodzonym sprzedawcą, nie boisz się wyzwań ani ciężkiej pracy, to jest to praca dla Ciebie.

Wymagania:
•aktywność, samodzielność
•orientacja na cel
•wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
•dynamizm oraz zaangażowanie
•otwartość na pracę w terenie
•umiejętności negocjacji
•gotowość do założenia działalności gospodarczej

Zakres obowiązków:
•przyjmowanie nieruchomości
•obsługa klientów poszukujących / sprzedających nieruchomości
•prowadzenie rozmów i negocjacji zmierzających do zakupu lub wynajmu nieruchomości

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie
•ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
•atrakcyjne szkolenia
•miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji
•wysoki standard pracy oraz przyjazną atmosferę
•świadczenie pozapłacowe: telefon służbowy, laptop, pakiet usług medycznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV pod adres
nieruchomosci-praca@wp.pl z dopiskiem w temacie „ Doradca ds. Nieruchomości” oraz wskazanie preferowanego miejsca pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego ( zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. „ O ochronie danych osobowych” DzU. Nr 133, poz. 883)

Wyślij zaproszenie do