Ewa R.

Ewa R. Lepiej się zużyć niż
zardzewieć

Temat: Firma Italian Fashion poszukuje odpowiedniej osoby do...

Firma Italian Fashion – czołowy producent bielizny w na rynku polskim
poszukuje odpowiedniej osoby do Działu reklamy i marketingu

Zadania:
-opracowanie i opis projektów reklamowych, marketingowych i PR-owych
-redagowanie tekstów marketingowych, PR-owych
-opracowywanie programów lojalnościowych, motywacyjnych, partnerskich
-współpraca z wydawnictwami, portalami i vortalami internetowymi
-nadzór nad dokumentacją działu

Wymagania:
-min. roczne doświadczenie w reklamie, marketingu, public relations
-wykształcenie wyższe marketing/ reklama/ PR
-umiejętność redagowania tekstów, “lekkie pióro”
-bardzo wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie
-kreatywność
-dobra znajomość pakietu MS Office i zagadnień związanych z internetem (umiejętność pracy z programami graficznymi będzie dodatkowym atutem)
-prawo jazdy kat.B

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać n adres reklama@italianfashion.pl z dopiskiem “Dział reklamy i marketingu”