Monika Strzałkowska

Monika Strzałkowska Operations
Administrator, Arrow
ECS Polska

Temat: COGNOS - praca w Łodzi

Witam Serdecznie,

Pracuję w firmie EXPERIS, która jest światowym liderem rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach IT.

Obecnie dla jednego z moich Klientów realizuje projekt na stanowisko Starszego Programisty COGNOS w Łodzi. Mogę dodać, że to nowy projekt, gdyż nasz klient przenosi systemy z Niemiec do Polski. Tutaj będzie powstawał ich dalszy development i utrzymanie. Po pewnym czasie również tutaj najprawdopodobniej będą rozwijane kolejne, nowe systemy. Poniżej podsyłam do zapoznania się opis stanowiska.

Oferujemy

• Pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku;
• Pakiet socjalny (Karta Multisport, prywatna opieka medyczna);
• Pracę w oparciu o kontrakt B2B (na czas nieokreślony);
• Możliwość pracy zdalnej;
• Możliwość rozwoju zawodowego (dostęp do platformy e-learningowej).

Obowiązki

• Projektowanie kompleksowych rozwiązań;
• Programowanie (np. rozwój Framework Manager, tworzenie raportów, dashboards, debugowanie, egzekwowanie algorytmów i struktury danych);
• Projektowanie modelu Framework Manager;
• Opracowanie koncepcji bezpieczeństwa;
• Optymalizacja procesów;
• Opracowanie i przeprowadzenie testów;
• Analiza problemu;
• Specyfikacja, rozwój, tworzenie i utrzymywanie środowiska oraz przygotowanie i wdrożenie zmian wersji;
• Projektowanie poprawek następnie planowanie i monitorowanie realizacji;
• Konfiguracja infrastruktury Cognos;
• Optymalizacja przestojów;
• Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej;
• Wymiana wiedzy z kolegami;
• Innowacyjne podejście do procesów i projektowania.

Wymagania

• Co najmniej 2- letnie doświadczenia w budowaniu złożonych modeli jak Framework Manager i BI-objects;
• Dobra znajomość Cognos (mile widziana wersja 10.2);
• Znajomość narzędzi Cognos Report Studio, Framework Manger, Workspace, Cube Designer, Cognos Office;
• Wiedza na temat rozwoju oprogramowania dotyczące Cognos, Web Technologii (HTML, JavaScript, XML);
• Dobra znajomość JavaScript;
• Znajomość baz danych oraz SQL;
• Ogólna wiedza o zarządzaniu projektami i procesami inżynierii oprogramowania;
• Rozumienie koncepcji biznesu;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego.

Zapraszam do kontaktu jeżeli moja propozycja spotkała się z zainteresowaniem.

Pozdrawiam serdecznie
Delivery Consultant IT Interim

M: +48 696 486 431
monika.strzalkowska@pl.experis.com