konto usunięte

Temat: Poszukiwany Doradca Serwisowy SKODA Janki

Opis stanowiska
• przyjmowanie, rejestracja i obsługa zgłoszeń serwisowych;
• dbałość o należytą realizację zgłoszeń serwisowych;
• zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta;
• organizację czasu pracy serwisu;
• budowanie trwałych relacji z klientami;
• reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania
• wykształcenie kierunkowe techniczne;
• co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
• ogólna wiedza z zakresu obsługi i naprawy pojazdów;
• wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i negocjacyjne;
• umiejętność planowania oraz zarządzania czasem pracy;
• czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
• możliwość rozwoju zawodowego;
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• niezbędne szkolenia;
• wynagrodzenie zależne od efektów pracy.

zainteresowanych proszę o kontakt
Rafal Rodziewicz

Rafal Rodziewicz Kierownik kopalni w
jednym z oddziałów
SKSM S.A.

Witam, czy z Koszalina też może być ?

ogłoszenie nie aktualne

Następna dyskusja:

Doradca serwisowy zarobki

Wyślij zaproszenie do