Wacław Mączyński

Wacław Mączyński producent (film i
TV)

Temat: poszukiwany animator 2D Poznań - praca na stałe

Oczekujemy:
- umiejętności tworzenia grafik 2D na wysokim poziomie
- umiejętności animacji 2D,w szczególności animacji postaci
- znajomości: Adobe FLASH, Photoshop, After effects (mile widziany ToonBoom)
- zmysłu artystycznego
- samodzielności i sumienności

Mile widziane:
- umiejętność rysowania odręcznego
- znajomość actionscriptu
- umiejętność szybkiego uczenia się i otwartość na nowe rozwiązania
- studenci ostatnich lat studiów szkół artystycznych

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie stałe
- ciekawą pracę przy projektach związanych z szeroko rozpoznawalnymi markami
- ciekawy zakres obowiązków (brak monotonii)
- możliwość stałego rozwoju i doskonalenia umiejętności
- udział w interesujących projektach
- miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
- forma zatrudnienia: umowa o pracę lub inna na życzenie kandydata - rejon: Komorniki k/Poznania

Zainteresowanych prosimy o przesłanie portfolio oraz CV wraz z dołączoną informacją dot. ochrony danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)" na adres mailowy: rekrutacja@sqm.plWacław Mączyński edytował(a) ten post dnia 31.03.11 o godzinie 10:38