Sylwia L.

Sylwia L. wszystko jest
możliwe

Temat: Praca dla dystrybutora w branży kosmetycznej

Firma Organique SPA Academie producent kosmetyków profesjonalnych i detalicznych, poszukuje na terenie całej Polski DYSTRYBUTORÓW REGIONALNYCH.
Jako niezwykle dynamicznie rozwijająca się firma, obecna zarówno w 20 sklepach franczyzowych na terenie kraju i zagranicy, jak i w renomowanych hotelach SPA i gabinetach kosmetycznych, poszukujemy poważnych partnerów handlowych.

Miejsce pracy: cała Polska

Wymagania:

-doświadczenie w dystrybucji kosmetyki profesjonalnej,
-znajomość lokalnych rynków,
-umiejętność znajdowania i zjednywania klientów,
-nastawienie na wysokie wyniki (BARDZO WYSOKIE PROWIZJE)
-dynamiczność, otwartość i optymizm,
-bardzo dobra znajomość branży kosmetycznej,
-doświadczenie w zakresie prezentacji, sprzedaży kosmetyków,
-prawo jazdy i znajomość topografii danego terenu,
-umiejętność samoorganizacji czasu i sposobu pracy.

Zadania:

-budowa i obsługa sieci odbiorców w powierzonym terenie,
-realizacja planów sprzedaży,
-utrzymanie relacji z klientami, fachowe doradztwo,
-trzymanie standardów obsługi klienta wytyczonych przez firmę.

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji w firmie ORGANIQUE, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.02 Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.
Michał Grabarski

Michał Grabarski Nigdy nie poddawaj
się

Witam :)

Firma AloeTech jest autoryzowanym niezależnym przedstawicielem
Forever Living Products, która jest największym światowym plantatorem aloesu i producentem (ponad 80% światowej produkcji). Firma Forever istnieje na rynku ponad 30 lat, działa w systemie MLM w 136 państwach na wszystkich kontynentach i w Polsce też!

Działamy w branży profesjonalnej kosmetyki oraz profilaktyki zdrowia i urody. Oferujemy kosmetyki Sonya Colour Collection, Sonya Skin Care Collection oraz Aroma SPA dla wymagających na bazie aloesu.

Ponadto zajmujemy się dystrybucją: napoi aloesowych, środków higieny osobistej i suplementów diety.

Pozdrowienia, Michał Grabarski

biuro@aloetech.pl
http://www.aloes-vera.orgMichał G. edytował(a) ten post dnia 16.09.09 o godzinie 22:39
Marzena S.

Marzena S. Kierownik Salonu
Giacomo
Conti,Dyrektor
Sklepu Centro , K...

Witam,Jestem zainteresowana Państwa ofertą
Pozdrawiam
Marzena Szweda
Tomasz Kozioł

Tomasz Kozioł 20 letnie
doświadczenie na
stanowisku PH i
Sales Managera...

15 lat doświadczenia w kosmetyce profesjonalnej. Gabinety kosmetyczne i medycyna estetyczna.
Szef sprzedaży, przedstawiciel handlowy. Duża baza klientów. Jestem zainteresowany dobrą marką.

Wyślij zaproszenie do