Robert M.

Robert M. Zarządca
nieruchomości,
trener, negocjator,
handlowiec.

Temat: Broker nieruchomości - Kraków i oklice

Obrazek

mREX nieruchomości to innowacyjny pakiet usług na małopolskim rynku nieruchomości oparty na zasadach wolnej współpracy (real estate coworking network). Wspieramy i podpisujemy się pod Kartą Praw Klienta Pośrednika, która wyznacza podstawowe standardy w relacjach partnerskich z Naszymi Klientami. Nasze hasło firmowe brzmi: "Skuteczni w nieruchomościach" ponieważ: Poszukujemy i sprzedajemy (wynajmujemy) do skutku!

Obecnie poszukujemy w Krakowie i okolicach kandydatów na stanowisko: Broker nieruchomości / Pośrednik

Zakres obowiązków:
--->aktywne pozyskiwanie i prezentacja nieruchomości
--->profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów
--->resztę wykona najlepszy na rynku nieruchomości CRM!

Oferujemy:
--->bezpieczny modułowy system wynagrodzenia (wysokie wynagrodzenie prowizyjne + podstawa zależne od efektów pracy),
--->atrakcyjne premie miesięczne i kwartalne,
--->dodatkowe wynagrodzenie z tytułu współpracy z Naszym partnerem finansowym ds. kredytów - zarabiaj dodatkowo nawet kilka tysięcy miesięcznie!
--->stałe wynagrodzenie dla Pośredników!
--->elastyczne godziny pracy - pracuj w domu lub biurze i kiedy tylko chcesz!
--->zewnętrzny i wewnętrzny system szkoleń,
--->dostęp do atrakcyjnych narzędzi pracy (aparat foto, telefon komórkowy, laptop + biurko),
--->swobodny dostęp do biura i klimatyzowanej sali konferencyjnej
--->dostęp do nowoczesnej technologii profesjonalnie wspomagającej sprzedaż (CRM + coaching kariery)
--->ścieżkę kariery i możliwość rozwoju zawodowego,
--->miłą atmosferę pracy w dynamicznym i przyjaznym zespole

Kogo szukamy?
--->Poszukujemy tych którzy chcą być dla siebie wymagającymi szefami,
--->Przyjmiemy tych, którzy potrafią korzystać ze skutecznych narzędzi, jakie oferujemy,
--->Nie wymagamy licencji zawodowej Pośrednika (jest mile widziana)
--->Oczekujemy CV i listu motywacyjnego

rekrutacja@mrex.eu
Twój kod referencyjny: KR01

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".Robert M. edytował(a) ten post dnia 16.07.11 o godzinie 17:20