Temat: Wdrożeniowiec systemów MSP

Obrazek

Od 1996 roku nasza firma wdraża i integruje oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem w oparciu o produkty firmy WA-PRO – Złoty Partner, ILUO - centrum wdrożeniowe, oraz Microsoft – Gold Certified Partner, Kamsoft - Autoryzowany Serwis. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń oferujemy kompleksową ofertę oprogramowania oraz usług: wdrożenia, szkolenia, serwis i hotline. Jako autoryzowana firma audytorska wykonujemy audyty legalności oprogramowania, oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Staramy się, aby wysoka jakość oferowanych produktów i usług, opartych na nowoczesnej technologii oraz specjalistyczna wiedza naszych inżynierów przyczyniła się do osiągnięcia sukcesu naszych klientów.

Miejsce pracy: Sosnowiec
Region: śląskie
Opis stanowiska:

Stanowisko pracy: wdrożeniowiec systemów do zarządzania firmą (MSP)

Zakres obowiązków:

- opieka wdrożeniowa nad powierzonymi klientami
- wdrożenia systemów Wapro, Iluo
- nadzór nad realizacją umów handlowych
- prezentacje oprogramowania
- śledzenie zmian w kolejnych wersjach systemów

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Windows; Office, Dos)
- znajomość zagadnień serwisu komputerowego
- dobra znajomość zagadnień prowadzenia firmy pod względem gospodarki magazynowej i handlowej
- znajomość administracji MS SQL 2005, 2008 podstawy T-SQL
- znajomość Windows Serwer 2003, 2008
- kreatywność
- samodzielność
- umiejętność organizacji pracy w zespole
- nienaganna kultura osobista
- odpowiedzialność
- prawo jazdy kat. B
- niekaralność
- umiejętność nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

- dobre warunki finansowe
- stałe podnoszenie kwalifikacji
- zatrudnienie na umowę o pracę
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- samodzielne stanowisko pracy
- stabilność zatrudnienia (16 lat na rynku)
- dobre warunki socjalne

Zainteresowanych w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie pocztą e-mail informacji zawierających:

- Curriculum Vitae ze zdjęciem.
- Zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. 133, poz. 883

praca@xc.com.pl