Adam Pacocha

Adam Pacocha Chief Commercial
Officer - Beta
Security System Sp.
z o.o.

Temat: PRACA!! Doradca Finansowy sieć MOBILNA - śląsk

Opis stanowiska pracy:

Jesteśmy instytucją finansową specjalizującą się w usłudze doradztwa finansowego w zakresie kredytów, gotówkowych, hipotecznych i funduszy inwestycyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy w nasze szeregi osoby energiczne, otwarte, zorientowane na osiąganie wraz
z nami sukcesu.

Oferujemy:

-motywacyjny system wynagradzania (przy realizacji celu miesięcznego stała pensja+dodatek na paliwo+premie)
-możliwość kształtowania własnego rozwoju
-obiektywne kryteria awansu zawodowego
-szeroką gamę produktów hipotecznych inwestycyjnych i gotówkowych
-wielopłaszczyznowe wsparcie w realizacji celów biznesowych oraz efektywne procedury
-unikalne na rynku rozwiązania w zakresie współpracy z Partnerami
-niezbędne narzędzia pracy oraz swobodę działania
-zaproszenie do udziału w projekcie szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe - jedyny tego typu projekt w branży firm Doradztwa Finansowego w Polsce, realizowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
-możliwość rozwijania własnych pasji wśród twórczych profesjonalistów, w dynamicznie rozwijającej się firmie

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie
-odpowiedzialne i samodzielne podejście do realizacji celów
-doświadczenie w sprzedaży
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
-znajomość rynku finansowego w regionie
-wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych
-własna działalność gospodarcza lub możliwość jej założenia
-wysoka kultura osobista i otwartość na nowe wyzwania

Mile widziane:

-doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, będzie dodatkowym atutem
Informacje dodatkowe
Wykształcenie: Średnie zawodowe
Minimalne doświadczenie: 1 rok

CV + list motywacyjny prosze wysyłać na adres adam.pacocha@op.plAdam Pacocha edytował(a) ten post dnia 07.10.09 o godzinie 07:04