Danuta Kossakowska-Rydczak

Pierwsze miejsce w konkursie na biznes-plan knbp.pl z dziedziny IT (2007r). TAD-WITKOWICZ OTAGO CAPITAL.

Wypowiedzi

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Kobiety w temacie Rada pilnie potrzebna:)

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Kobiety

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Kobiety w temacie Rada pilnie potrzebna:)

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Kobiety

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Kobiety w temacie Rada pilnie potrzebna:)

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Kobiety

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Kobiety w temacie Rada pilnie potrzebna:)

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Kobiety

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Kobiety w temacie Rada pilnie potrzebna:)

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Kobiety

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Kobiety w temacie Rada pilnie potrzebna:)

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Kobiety

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Kobiety w temacie Rada pilnie potrzebna:)

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Kobiety

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Kobiety w temacie Rada pilnie potrzebna:)

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Kobiety

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Kobiety w temacie Rada pilnie potrzebna:)

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Kobiety

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Kobiety w temacie Rada pilnie potrzebna:)

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Kobiety

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie STANY ZJEDNOCZONE w temacie Las Vegas
    5.11.2007, 22:19

    Oczywiście chodzi o Białoruś

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie STANY ZJEDNOCZONE w temacie Las Vegas
    5.11.2007, 22:18

    Któregos dnia w miejscowej TV podano wiadomość, że jutro będzie próbne bum......i że wiatr jest dobry i zawieje w dobrym kierunku. Rzeczywiście było coś , bo rano przesunęły się kieliszki i trochę dygotało (takie małe trzęsionko). Oczywiście byłam tym przerażona. Mieszkałam tam dobre kilka lat temu i kiedy porównam jak w Czernobylu było bum i jak nam wmawiano, że prawda to nie prawda to i tak wychodzi na plus Amerykanom. Alicjo, skąd wiesz co jest np. na Bałorusi, a odległosci w Nevadzie sa jeszcze większe.

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie STANY ZJEDNOCZONE w temacie Las Vegas
    5.11.2007, 21:45

    c.d. Chciałam przypomnieć, że to dwa miasta razem Las Vegas i Henderson, chociaż wyglada to na jedno miasto.

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie STANY ZJEDNOCZONE w temacie Las Vegas
    5.11.2007, 21:44

    Mieszkałam z mężem i synem 3 lata w Las Vegas. Nie jestem hazardzistką i kasyna nie były dla mnie super atrakcją. Owszem często tam bywaliśmy , bo bardzo tanie jedzenie i z samej ciekawości, co też to ludzie nie wymyślą. Miasto jest całkowicie sztucznie podtrzymywane. W lecie wystarczą 3 dni bez energii i klops. Mieszkaliśmy kilka dni w domu bez wody i prądu (takie tam przypadki rodaków ) i woda w basenie zrobiła sie zgniło zielona, a piękny ogród z kwiatami.....pfu...........Temperatura w cieniu wynosiła tylko 53 stopnie. Oczywiście, później dzięki wspaniałym Las Vegowianom mieszkaliśmy w ładnym apartamencie z klimatyzacją itd..Ale do rzeczy. Las Vegas jak Las Vegas. W nocy wjazd samochodem z Gór Skalistych do tego miasta to niesamowite przeżycie . Wybrażcie sobie. Jedziecie ciemną pustynią(tylko księżyc (tak z 200 mil bez przerwy). Nagle z oddali widać łunę światła wypływająca z super stożka gór (Las Vegas jest w niecce, wokół wznoszą się góry średnio 2,500 m ). To naprawdę kosmiczny widok i warto go zobaczyć.

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Projekty start-up w temacie Poszukiwana młoda, przedsiębiorcza osoba do przejęcia...

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Projekty start-up

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie KOBIETY POWYŻEJ 40 w temacie Po co mam ukrywać wiek?

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy KOBIETY POWYŻEJ 40

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie dlaczego nie iskrzy ?
    2.11.2007, 20:05

    Czesławie
    Strasznie przyjąłeś do siebie tę,, kiełbasę,,. To była tylko literacka przenośnia. Czy głodnemu chleb na myśli? Przecież wymieniamy się opiniami, a ty tak od razu po bokserskiemu do mnie. Oj strasznie jesteś zły na ,,babki,,.Widocznie jakaś czy jakieś zalazły ci za skórę..Jeśli chodzi o wyposzczenie to jestem całkowicie zaspokojona, nawet w nadmiarze. Czesławie, trochę więcej poczucia humoru. Moja piękna jak określiłeś twarzyczka pozostanie w ukryciu, gdyż mogłaby na tobie wywołać zbyt duże wrażenie, a nawet szok...ha...
    Tak wogóle to dzięki tobie podniosła się temperatura dyskusji na te tematy i jest ciekawie. Zauważyłam, że jedna z dyskutantek nazwała cię zwierzakiem to według ciebie komplement czy nie ?

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie dlaczego nie iskrzy ?
    2.11.2007, 17:18

    Do Czesława
    Ależ ty nie mówisz o miłości tylko o czystej fizjologii. Jak ktoś jest głodny to zje byle co, aby głód zaspokoić, ale jak będzie ciągle jadł byle co to.....,,zdechnie,,(brzydko nazywając). Dobra kuchnia musi być dobrze dobrana w smaku, jakości potraw i w pomyśle na posiłek. Naprawdę można się najeść zepsutą kiełbasą i co z tego. Na chwilę nasyci, a potem .......toaleta i pan doktor !!!!!! ha, ha..
    Blondyn był tylko przykładem. Dla wielu kobiet są atrakcyjni bruneci, dla innych blondyni i nawet rudzi itd...itd....a zasada informacji genetycznej jest ta sama. Ta pani rozwódka pewnie miała zepsuty software i żle odczytywała swoją informacje genetyczną...

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie dlaczego nie iskrzy ?
    2.11.2007, 15:44

    Żeby było dobrze MUSI BYĆ ISKRA (chemia...). Bez tego ani rusz. Jestem 29 lat meżatką i kocham swojego męża. 31 lat temu powaliła mnie iskra. Mój organizm oszalał i to jest energia na resztę lat. Zmieniamy się fizycznie i psychicznie ale coś dalej iskrzy, podsyca ten ogień. Czy można chcieć zaiskrzyć akurat z tym, a nie z innym. Nie , to odwieczna tajemnica i nic na to nie można poradzić (no może lubczyk, albo inne zaklęcia ha...ha...). Oczywiście prawda, że u niektórych ogień pojawia się nagle, w innych związkach długo się tli zanim zabłyśnie. Fakt, że to biologia za nas decyduje ten, a nie inny lub ta, a nie inna. Poźniej można się dopasowywać, iść na kompromisy (charaktery) itd... Bez iskry nic się pięknego nie zadzieje. Dlaczego nie iskrzy ? To może pytanie do genetyków. Mamy w sobie jakiś przekaz, że wysoki, brunet z zielono-szarymi oczami to TEN!!!!! i nic nie można zrobić i żaden blondyn tego nie zmieni.

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Irlandia w temacie Co śmieszy, dziwi, złości w Irlandii?
    2.11.2007, 15:21

    DLACZEGO IRLANDIA MA BYĆ WZOREM CUDÓW GOSPODARCZYCH ???????
    Byłam w Dublinie. To lekko zatęchłe miasteczko. Ludzie , przecież w całej Irlandii jest tylu tubylców co w Warszawie w ciągu dnia razem z przyjezdnymi (prawie tyle). Przecież to mini kraj i kilkaset tysięcy Polaków, Litwinów itd. Za parę lat będzie problem nie między katolikami, a protestantami. Polaków będzie wiecej niż Irlandczyków i co ? Druga Polska. Owszem to sympatyczne rudzielce, chociaż ich piwo Guinnesss, jest jak piwny bimber (brrr). Za to na fabryce Guiness-a robią super biznes turystyczny (mieszkałam obok). Dlaczego mają dobrze ?? Bo Amerykanie wybudowali ,,dolinę krzemową,, pod Dublinem. Robi wrażenie. Powinni wybudować u nas i będziemy drugą Irlandią haa....Ze swojego pobytu napisałam krótkie opowiadanko. Jeśli kogoś zainteresuje chętnie wyślę. Na koniec jednak UWIELBIAM MUZYKĘ IRLANDZKĄ I ICH NIESAMOWITE TAŃCE. Irlandia ma w sobie urok i pewną tajemniczość, a Dublin da się lubić.

Dołącz do GoldenLine

Oferty pracy

Sprawdź aktualne oferty pracy

Aplikuj w łatwy sposób

Aplikuj jednym kliknięciem

Wyślij zaproszenie do