Danuta Kossakowska-Rydczak

Pierwsze miejsce w konkursie na biznes-plan knbp.pl z dziedziny IT (2007r). TAD-WITKOWICZ OTAGO CAPITAL.

Wypowiedzi

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie Jak DOBRZE przygotować pułapkę na faceta, tak aby w nią...
    19.11.2007, 15:31

    Polecam polować samemu, nie korzystać z nagonki (nigdy nie wiadomo jakie psy nam dadzą ). Nie uznaję sideł, bo to specjalizacja kłusowników, tacy/takie też są i powodują okaleczenia. Polecam czyste polowania.

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie Jak DOBRZE przygotować pułapkę na faceta, tak aby w nią...
    19.11.2007, 15:27

    To nie jest sport. To polowanie, SAFARI. ŁOŚ MUSI MIEĆ TO COŚ...

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie Jak DOBRZE przygotować pułapkę na faceta, tak aby w nią...
    19.11.2007, 14:34

    cyprian k.:
    No to wracajac do tych pulapek:)))
    Ale takich ktore 100%sie sprawdzily:)))
    Na niwinną, na zagubioną, na sexbombę, na przedsiębiorczą, na władczą, na nowoczesną, na koleżankę, na pocieszycielkę, na przyjaciółkę, na zbuntowaną itd..itd.... Arsenał środków jest nieskończony..

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie Jak DOBRZE przygotować pułapkę na faceta, tak aby w nią...
    19.11.2007, 14:29

    Urszula Beata Horeczy:

    [dodaje temat do obserwowanych]
    No i widzicie moje Panie! Mamy sytuację ,a'la mały pat.
    Bo kto mieczem wojuje ten od miecza ginie...

    To nie pat, to rozgrzewka

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie Jak DOBRZE przygotować pułapkę na faceta, tak aby w nią...
    19.11.2007, 14:26

    cyprian k.:
    ehheheheehh:))))
    Z tym losiem to sie zastanawiam:)))
    Az mi sie przypomina Biblia:)))
    Nie jest dobrze jak mezczyzna jest sam))))
    A o samotnych kobietach nic nie bylo wspomniale:)))
    Wiec bardziej naturalne jest to ze facet zawsze poluje:)))
    A kobiecie pozostaje tylko czekac na mysliwego:)))
    Człowieku, przecież Biblę napisała babka. To ty o tym nie wiesz ?

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie Jak DOBRZE przygotować pułapkę na faceta, tak aby w nią...
    19.11.2007, 14:25

    Tomasz M.:
    Danusia Kossakowska-Rydczak:
    Dziewczyny, mam nadzieję, że nie przejmiecie się pojawieniem ,,szpiega Shoguna,, i szczerze podyskutujemy o najbardziej optymalnej taktyce na ,,zwierza,,.
    No ja też mam taką nadzieję, że temat się rozwinie, szczerze porozmawiacie i dowiem się, jak rozróżnić Wasze sposoby na krótki i niezobowiązujący flirt, (czyli "zaliczenie i porzucenie") od pułapek na dłuższą metę, z zapolowaniem i utrzymaniem, jak to nas nazwałyście, łosi przy sobie...

    [dodaje temat do obserwowanych]
    Boże, człowieku, teraz już żadna nic nie napisze..szkoda.. Ale ja ci napiszę..jeśli chcemy, to możemy zrobić z wami wszystko, a wy się nawet nie zorientujecie KOCHANE ŁOSIE...

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie KOBIETY POWYŻEJ 40 w temacie Piotr RUbik o miłości do Agaty (egosici. pl)

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy KOBIETY POWYŻEJ 40

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie KOBIETY POWYŻEJ 40 w temacie Piotr RUbik o miłości do Agaty (egosici. pl)

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy KOBIETY POWYŻEJ 40

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie Jak DOBRZE przygotować pułapkę na faceta, tak aby w nią...
    19.11.2007, 14:09

    Tomasz M.:
    [rozsiada się wygodnie w fotelu, zaciekawiony rozwojem tematu]
    Dziewczyny, mam nadzieję, że nie przejmiecie się pojawieniem ,,szpiega Shoguna,, i szczerze podyskutujemy o najbardziej optymalnej taktyce na ,,zwierza,,.

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie STANY ZJEDNOCZONE w temacie American Science Fiction
    19.11.2007, 14:05

    Dzięki tobie zaczynam czytać po angielsku. Nie wychodzi mi to najlepiej, ale jestem na początku drogi. Ostatnio czytałam tylko listy w tym języku.

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie Jak DOBRZE przygotować pułapkę na faceta, tak aby w nią...
    19.11.2007, 14:01

    Urszula Beata Horeczy:
    decydujemy, który ,,łoś,, będzie nasz ha...
    No z tym łosiem to bym uważała,sama oglądałam taką bajkę gdzie łoś wyrwał strzelbę myśliwemu i mu...strzelił tam gdzie myśliwy szelki zapina :P :P
    I tak się czasami dzieje. Wtedy to kobiety stają się ,,łosicami,, ha..Czasami tę strzelbę specjalnie trzymamy niezbyt mocno i wtedy jest zmiana ról, a tak naprawdę to też nasz ,,planik,, (oczywiście pilnujemy, aby strzał padł we właściwe miejsce, niekoniecznie tam gdzie szelki..)

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie Jak DOBRZE przygotować pułapkę na faceta, tak aby w nią...
    19.11.2007, 13:49

    Monika Maciejewska:
    Danusia Kossakowska-Rydczak:
    Dziewczyny młode i młodsze jakich metod, używacie aby zapolować i utrzymać mężczyznę waszego życia ? ..Szczerze...

    Yyyyy a to nie wystarczy juz kochac i byc ze soba szczerym?;-))
    Oczywiście, jest to jeden z jaskuteczniejszych sposobów utrzymania swojego mężczyzny, ale najpierw trzeba go ,,upolować,, Podeszłam do tematu prowokacyjnie z przymróżeniem oka, bo to przecież tak naprawdę my, kobiety decydujemy, który ,,łoś,, będzie nasz ha...

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie Ona starsza , on młodszy....związkek jak każdy inny czy...
    19.11.2007, 13:44

    Przeczytałam wypowiedzi innych. Mam 50 lat i coś nie coś wiem o życiu. Tak, są stereotypy i nie należy sie nimi kierować...ALLEEEE..
    Jest biologia i nią należy się kierować.Do 40-tki nie ma problemu. On starszy czy młodszy...ona starsza czy młodsza..to sprawa dwojga ludzi. Jednak z kobietą po 40-tce dzieją sie dziwne rzeczy. Tu przyroda z nas zakpiła. Kobieta między 40-50 starzeje sie 2 razy szybciej. Niestety babka 55 lat to już trochę starsza Pani, facet 55 lat to jeszcze często intresujący gościu. Wiem, że wiele osób na mnie się obruszy. Piszę szczerze. Czy dla fajnego chłopaka- 25 lat jest interesująca 55-latka ? Czy dla fajnej dziewczyny-25 latki może być interesujący 55 Latek ? Tu chodzi o biologię i często zwiazki o dużej różnicy wieku z nią przefrywają. Mam znajomą, która ma 55 lat, a jej mąż 75. Dalej pisać nie będę...

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie Jak DOBRZE przygotować pułapkę na faceta, tak aby w nią...
    19.11.2007, 13:32

    Dziewczyny młode i młodsze jakich metod, używacie aby zapolować i utrzymać mężczyznę waszego życia ? ..Szczerze...

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie "Kocham Cię" - kiedy powiedzieć? Nie za wcześnie!
    19.11.2007, 12:53

    Karol A. Z.:
    W moim odczuciu... mówić wtedy gdy się czuje. Nie kombinować, nie zastanawiać się, nie grać... To podstawowe zasady.
    Jestem szczęśliwa, bo KOCHAM, powiedziałam i mówię mężczyźnie, który mnie kocha. Rozumiem jednak obawy tych co nie są pewni miłości drugiej osoby. Chcą się otworzyć, a boją się odepchnięcia. Bądżmy szczerzy, to w życiu człowieka największy cios. Nie strata pracy, pieniędzy czy innych dóbr... Jednak trzeba ryzykować i mówić. Właśnie nie zastanawiać się. Niestety nie wszyscy trafiają na obopulne szczęście, to jest trochę jak loteria losu.

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie KOBIETY POWYŻEJ 40 w temacie Piotr RUbik o miłości do Agaty (egosici. pl)

    Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy KOBIETY POWYŻEJ 40

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie Aby mieć udany związek ... w temacie "Kocham Cię" - kiedy powiedzieć? Nie za wcześnie!
    19.11.2007, 12:31

    paulina L.:
    Danusia Kossakowska-Rydczak:
    cyprian k.:
    Po co wogole mowic:)))))
    Czym dluzej tym wieksze emocje:)))
    To znaczy, że jak się powie to po wszystkim ? O!! wtedy oznacza, że to było kłamstwo, manipulacja.

    po wszystkim moze byc za pozno... niektorzy maja zakodowany w sobie mechanizm "odkochiwania sie" ktorego proces jest nieodwracalny w wielu przypadkach. gdy za dlugo nie slyszy sie upragnionego "kocham cie", czlowiek zaczyna sie zastanawiac, czy taki zwiazek ma sens i przyszlosc, i zaczyna sie "oddalac"... az dojdzie do miejsca, w ktorym nie uslyszy wypowiedzianego za pozno "kocham..."
    Ja uważam, że nie istnieje mechanizm odkochiwania. Po prostu to nie była prawdziwa miłość tylko, może oczarowanie. Ten co przeżył takie uczucie, wie, że tego nie da się odwrócić (i to jest najpiękniejsze). Oczywiście z latami przybiera różne formy, ale to zawsze jest to samo uczucie. Polecam prosty test na sprawdzenie czy to jest to. Wyobraź sobie, że świat istnieje bez ukochanej osoby. Jeśli szybko możesz sobie to wyobrazić...to nie ma miłości, jeśli masz z tym poważne problemy i nie możesz, nie chcesz sobie tego wyobrażać, to jest miłość. Wtedy mów, że KOCHASZ.

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie STANY ZJEDNOCZONE w temacie American Science Fiction
    18.11.2007, 17:12

    Alicjo coś nie tak z systemem portalu (piszę dalej). U nas był zakazany. Z perspektywy kilkudziesięciu lat to scenografia bardzo śmieszna, ALE... uważam, że to jeden z najlepszych seriali jakie powstały. Czy młodzi ludzie zdają sobie sprawę ile gadżetów wspólczesnej technologii np. telekomunikacyjnej, powstało pod wpływem tego filmu ? Komunikatory, słuchawki w uchu, itd..itd.. Wielu laureatów Nobla przyznało się do inspiracji za młodu tym serialem. Idę oglądać drugi odcinek. Na TVN jakiś Sasza hipnotyzuje w Złotych Tarasach...to dopiero gniot.

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie STANY ZJEDNOCZONE w temacie American Science Fiction
    18.11.2007, 17:06

    Od kilku tygodni ogladam rodzinne w te piekne, słoneczne wieczory co ?..Star-Trek-a (na Pulsie). Kultowy stary ,,gniot,,. Ogladałam tę serie już w Stanach (

  • Danuta Kossakowska-Rydczak
    Wpis na grupie STANY ZJEDNOCZONE w temacie American Science Fiction
    18.11.2007, 14:25

    Jak najbardziej, choć ,,Różowego,, trochę się wstydzę, to takie niezbyt ładne dziecko mojego ,,talentu,, (ale dzieci się wszystkie kocha)...
    Alicjo co sądzisz na temat serialu ,,LOST,,? To materiał na kilka świetnych filmów, nawet scence fiction, ale strasznie mnie wkurza, że zagadka wchodzi w zagadkę, a rozwiaąania nie widać. Jestem też ciekawa opinii innych, ale widzę że na tym forum jesteśmy dość samotne... Alicjo doślę ci z poczty jeszcze jedno opowiadanko (prawdziwe fakty po powrocie z Las vegas), też życzę uśmiechu...ha......Myślę, że literatura amerykańska jest dla ciebie ważna i znasz się na niej. Poleć coś współczesnego,wartościowego,(nie koniecznie science fiction) może znów sięgnę po książkę do czytania..

Dołącz do GoldenLine

Oferty pracy

Sprawdź aktualne oferty pracy

Aplikuj w łatwy sposób

Aplikuj jednym kliknięciem

Wyślij zaproszenie do