Umiejętności
gromadzenie funduszy
Non-formal Education
Project Management
Koordynacja projektu
Umiejętności analityczne
języki obce
Planowanie projektów
Umiejętności komunikacyjne
Umiejętności organizacyjne i priorytetyzacja
Wykształcenie wyższe
Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
NVC (Nonviolent Communication)
Umiejętność budowania relacji z ludźmi
Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
dyspozycyjność, kreatywność, innowacyjność, umiejętność pracy w zespole, odporność na stres
Języki
polski
ojczysty
angielski
biegły
francuski
dobry
Doświadczenie zawodowe
Specjalista ds. edukacji domowej
Praca z dzieckiem w oparciu o innowacyjny system edukacji Libratus- jako rodzic, wspierany przez polskich pedagogów i korzystający z profesjonalnych materiałów edukacyjnych, pełnię rolę nauczyciela dla swojego dziecka, realizując podstawę programową w trybie nauczania domowego.
Specjalista ds. zarządzania projektami międzynarodowymi w Brukseli
ADD - Agence pour un Développement Durable Sustainable Development Agency
Zarządzanie projektami realizowanymi w partnerstwie Polska- Belgia.
Praca w języku polskim, francuskim i angielskim.
Praca w języku polskim, francuskim i angielskim.
IT Operator
Zapewniałam poprawne funkcjonowanie infrastruktury IT klienta. Nadzorowałam i utrzymywałam systemy oraz serwisy informatyczne. Regularnie sprawdzałam listy kontrolne i natychmiastowo reagowałam na pojawiające się problemy. Zapewniałam pierwszą i drugą linię wsparcia technicznego. Rozwiązywałam problemy przy użyciu dostępnych narzędzi i procedur. Brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych procedur związanych z nadzorem infrastruktury IT. Rejestrowałam incydenty przy użyciu standardowych metod raportowania.
Praca w języku francuskim i angielskim.
Praca w języku francuskim i angielskim.
Team leader
Lider i członek zespołów projektowych misji zagranicznych/ wymian międzynarodowych- reprezentowanie i promocja kraju i regionu na poziomie międzynarodowym, rekrutacja uczestników do projektów zagranicznych, merytoryczne i organizacyjne przygotowanie polskich grup do wyjazdów do Włoch i Turcji, kontaktowanie się z liderami wymian; zarządzanie i rozliczanie polskiej części budżetu, wpływ na sprawne współdziałanie kilkudziesięciu uczestników projektu z krajów partnerskich.
Praca w języku polskim, angielskim i francuskim.
Praca w języku polskim, angielskim i francuskim.
współpracownik
wystawiono
Pani Alicja Powroznik, jako Team Leader projektow i programow miedzynarodowych jest osoba bardzo profesjonalna i zaangazowana w swoja prace. Wspolpraca z Nia to przede wszytskim uwienczenie wszelkich zamierzonych dzialan i planow ze skutkiem satysfakcjonujacym. Doswiadczenie Pani Ali oraz jej posiadane umiejetnosci stanowia tlo wspolpracy na bardzo wysokim poziomie.
Zapewniałam,że pod względem organizacyjnym i administracyjnym wszystko działało sprawnie i skuteczni
InnoCo Sp. z o.o.
Odgrywałam istotną rolę w przygotowywaniu oficjalnych dokumentów. Utrzymywałam bieżące kontakty z klientami. Moja czujność pozwalała na szybką ocenę sytuacji. Aktywne angażowałam się w opracowywanie i skuteczne wdrażanie scenariuszy rozwoju dla InnoCo Sp. z o.o.
Praca w języku polskim i angielskim.
Praca w języku polskim i angielskim.
Ekspert
Prezentacja dobrych praktyk- projektów zrealizowanych w ramach Programu MŁODZIEŻ i Programu Młodzież w działaniu przez grupy nieformalne przy wsparciu Fundacji Elektrowni Rybnik. Przybliżenie tematu zarządzania ryzykiem w projektach. Konsultowanie pomysłów na projekty oraz diagnoza potencjalnych źródeł finansowania projektów.
Praca w języku polskim i angielskim.
Praca w języku polskim i angielskim.
Trener, koordynator
Koordynacja oraz przeprowadzanie warsztatów i szkoleń podczas obozów szkoleniowych Euroweek.
Praca w języku polskim i angielskim.
Praca w języku polskim i angielskim.
Fundraiser Fundacji Elektrowni Rybnik- specjalista ds. projektów z udziałem dotacji, trener
Fundacja EDF Polska dawniej Fundacja Elektrowni Rybnik
Konsultowanie, przygotowywanie, pozyskiwanie, monitorowanie, ewaluacja, rozliczanie, raportowanie waloryzacja i kontynuacja całości projektów społeczno- kulturalnych oraz sportowych z udziałem dotacji, zarządzanie zespołami projektowymi, reprezentowanie fundacji w kontaktach z grantodawcami, w tym negocjacje, organizacja i realizacja szkoleń wewnętrznych i otwartych z zakresu pozyskiwania środków na projekty z udziałem dotacji i zarządzania projektem.
Praca w języku polskim i angielskim.
Praca w języku polskim i angielskim.
Administrator projektu "Experimentart" i projektu "Experiment"
Fundacja EDF Polska dawniej Fundacja Elektrowni Rybnik
Obsługa administracyjna projektu, przygotowanie i promocja projektu, rekrutacja uczestników projektu, utrzymywanie kontaktu z uczestnikami projektu, specjalistami i mediami, organizacja warsztatów, bukowanie noclegów, zapewnienie wyżywienia, podpisywanie umów, współpraca z księgowością i sekretariatem fundacji, reprezentowanie fundacji w kontaktach z grantodawcami
Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej- Rządowy Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego, rozliczenie i raportowanie projektu.
Praca w języku polskim i angielskim.
Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej- Rządowy Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego, rozliczenie i raportowanie projektu.
Praca w języku polskim i angielskim.
Koordynator projektu "Experimentart" i projektu "Experiment"
Fundacja EDF Polska dawniej Fundacja Elektrowni Rybnik
Opieka merytoryczna nad projektem: koordynacja działań projektowych, zarządzanie zespołem projektowym, negocjacje ze specjalistami, opieka nad specjalistami i uczestnikami projektu, rozpowszechnienie efektów projektu poprzez organizację przeglądu filmów artystycznych i rozesłanie ich po ośrodkach kultury.
Praca w języku polskim i angielskim.
Praca w języku polskim i angielskim.
Fundraiser Specjalista ds. projektów UE Koordynator projektów UE
Fundacja EDF Polska dawniej Fundacja Elektrowni Rybnik
Samodzielne opracowywanie autorskich wniosków o dofinansowanie projektów kulturalnych, koordynacja i realizacja poszczególnych działań w projektach dotowanych z Unijnego Programu MŁODZIEŻ, a także ich monitorowanie, ewaluacja, rozliczanie, raportowanie waloryzacja i kontynuacja, zarządzanie zespołem projektowym. Konsultowanie pomysłów na projekty i pomoc w aplikowaniu o fundusze.
Praca w języku polskim i angielskim.
Praca w języku polskim i angielskim.
Szkolenia i kursy
01.2013-nadal Kursy języka francuskiego w Ecole de Promotion Sociale Jean-Louis Thys w Brukseli
2009- 2011 Kursy języka angielskiego w International House, The Tower, Translator
2010- 2011 Kursy języka francuskiego Alliance française, Empik School
05-13.06.2010
Projekt "healthy youth- healthy future"
Fethiye-DALIAN, Turcja
Lider polskiego teamu- przygotowanie grupy do wyjazdu na wymianę młodzieżową do Turcji - organizacyjnie i merytorycznie; zarządzanie i rozliczanie polskiej części budżetu. Udział i organizacja warsztatów związanych z wiedzą na temat zdrowia, sportu i zdrowego trybu życia, organizacja i uczestnictwo w działalnościach kulturalnych, pozwalających lepiej zrozumieć inne kultury, wpływ na sprawne współdziałanie 31 uczestników projektu z Belgii, Bułgarii, Polski, Węgier i Słowenii.
03-11.08.2009
Project "Natural... friendship! "
SAMBUCA DI SICILIA (AG), Włochy
Przygotowanie wraz z polskim teamem do wyjazdu na wymianę międzynarodową na Sycylie. Udział w warsztatach związanych ze zrównoważonym rozwojem i szeroko pojętą ochroną środowiska- twórcze działania, warsztaty tematyczne, spotkania panelowe, wizyty studyjne, wpływ na sprawne współdziałanie 24 uczestników projektu z Cypru, Belgii, Włoch i Polski.
5-6.08.2008
Szkolenie Jak przygotować się do realizacji projektu z EFS?
Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Katowicach przy Stowarzyszeniu Wspierania Organizacji Pozarządowych MOST
Podstawowe zasady programowania Europejskiego Funduszu Społecznego w Polsce w latach 2007- 2013, obszary wsparcia EFS, Europejska Strategia Zatrudnienia, Dokumenty programowe, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Zarządzanie projektem finansowanym z EFS- definicja i idea projektu, identyfikacja obszarów projektu i grupy interesariuszy, analiza interesariuszy projektu, formułowanie i tworzenie drzewa problemów i celów projektu, opis rezultatów miękkich i twardych projektu, matryca logiczna, jako narzędzie planowania i zarządzania projektem, zasady tworzenia harmonogramu i budżetu, metody realizacji projektu, zasady przygotowania wniosku do EFS.
04/05 2008
Szkolenia w ramach Inkubatora Organizacji Pozarządowych KULTURA
Fundacja dla Śląska
Finansowanie kultury ze środków UE- źródła i możliwości
Twórcze wykorzystanie w organizacjach pozarządowych ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie
Rola nowoczesnej organizacji pozarządowej działającej w sferze kultury- potrzeby, zasoby, wyzwania
Pozyskiwanie środków z budżetów jednostek samorządu terytorialnego ze szczególnym uwzględnieniem Samorządu Województwa Śląskiego
Finansowe zagadnienia w działalności organizacji pozarządowych
Fundraising, czyli jak głaskać klamki
Budowanie relacji z mediami
4- 6.04.2008
Szkolenie Youth Town
Polskie Forum Edukacji Europejskiej
Zarządzanie projektem, zasady przygotowania wniosków do Programu Młodzież w Działaniu, jakość w projektach młodzieżowych, uczestnictwo młodzieży w projektach.
25.02.2008
Warsztat Zarządzanie zasobami ludzkimi
Akademia Terra Arcanorum
Zarządzanie zasobami ludzkimi, pojęcie władzy i jego źródła, przywództwo i jego style, procesy grupowe i zespołowe, charakterystyka ról zespołowych, komunikacja w grupie, motywacja zespołu.
8.02.2008
Szkolenie coaching
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie
Rozumienie coachingu w praktyce zarządzania ludźmi, coaching a inne metody rozwoju pracowników, cele coachingu, psychologiczne podstawy coachingu, etapy coachingu, planowanie coachingu, zasady udzielania informacji zwrotnej, rozmowa oceniająca w coachingu.
4-7.01.2007
Szkolenie „Wymiana młodzieży dla początkujących”
Narodowa Agencja Programu MŁODZIEŻ
Zasady Programu Młodzież w działaniu, zarządzanie projektem, współpraca z organizacją partnerską, edukacja międzykulturowa.
23- 26.09.2006
Szkolenie dla Laureatów „Konkursu o Projekt”
Polskie Forum Edukacji Europejskiej
Autoprezentacja, budowanie zespołu, praca w grupie, kreatywne myślenie, realizowanie projektów w organizacjach pozarządowych na szczeblu krajowym i międzynarodowym.
20.04.2006
Szkolenie wstępne „Miejsca pracy w sektorze kultury”
WYG International Sp. z o.o.
Formy realizowania zainteresowań i umiejętności twórczych w środowisku gospodarki rynkowej, podstawowa wiedza o możliwościach i warunkach podjęcia własnej działalności gospodarczej w tzw. przemysłach kultury, możliwości i warunki zatrudnienia w sektorze przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz w sektorze organizacji pozarządowych.
24.05.2006
Szkolenie „Miejsca pracy w sektorze kultury”dla osób zamierzających działać w organizacjach pozarządowych
WYG International Sp. z o.o.
Możliwości podjęcia działań w organizacjach pozarządowych sektora kultury, bilans osobisty, kontekst prawny funkcjonowania organizacji pozarządowych, działalność gospodarcza a działalność statutowa, miejsce działań kulturalnych w programach rozwoju, animacja społeczna, projekt krok po kroku, organizacja imprez, nowoczesne technologie informatyczne w działaniach twórczych, negocjacje, kooperacje.
15-16.12.2005
Warsztaty i szkolenie „ANIMACJE metody, działania, inspiracje” dla animatorów kultury
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
Szkolenie: wymiana doświadczeń związanych z animacją kultury, nowe metody pracy, tworzenie projektów kulturalnych, spotkania z animatorami i pracownikami instytucji kultury. Warsztaty: wykorzystywanie fotografii, filmu, teatru i historii w projektach społecznych.
2009- 2011 Kursy języka angielskiego w International House, The Tower, Translator
2010- 2011 Kursy języka francuskiego Alliance française, Empik School
05-13.06.2010
Projekt "healthy youth- healthy future"
Fethiye-DALIAN, Turcja
Lider polskiego teamu- przygotowanie grupy do wyjazdu na wymianę młodzieżową do Turcji - organizacyjnie i merytorycznie; zarządzanie i rozliczanie polskiej części budżetu. Udział i organizacja warsztatów związanych z wiedzą na temat zdrowia, sportu i zdrowego trybu życia, organizacja i uczestnictwo w działalnościach kulturalnych, pozwalających lepiej zrozumieć inne kultury, wpływ na sprawne współdziałanie 31 uczestników projektu z Belgii, Bułgarii, Polski, Węgier i Słowenii.
03-11.08.2009
Project "Natural... friendship! "
SAMBUCA DI SICILIA (AG), Włochy
Przygotowanie wraz z polskim teamem do wyjazdu na wymianę międzynarodową na Sycylie. Udział w warsztatach związanych ze zrównoważonym rozwojem i szeroko pojętą ochroną środowiska- twórcze działania, warsztaty tematyczne, spotkania panelowe, wizyty studyjne, wpływ na sprawne współdziałanie 24 uczestników projektu z Cypru, Belgii, Włoch i Polski.
5-6.08.2008
Szkolenie Jak przygotować się do realizacji projektu z EFS?
Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Katowicach przy Stowarzyszeniu Wspierania Organizacji Pozarządowych MOST
Podstawowe zasady programowania Europejskiego Funduszu Społecznego w Polsce w latach 2007- 2013, obszary wsparcia EFS, Europejska Strategia Zatrudnienia, Dokumenty programowe, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Zarządzanie projektem finansowanym z EFS- definicja i idea projektu, identyfikacja obszarów projektu i grupy interesariuszy, analiza interesariuszy projektu, formułowanie i tworzenie drzewa problemów i celów projektu, opis rezultatów miękkich i twardych projektu, matryca logiczna, jako narzędzie planowania i zarządzania projektem, zasady tworzenia harmonogramu i budżetu, metody realizacji projektu, zasady przygotowania wniosku do EFS.
04/05 2008
Szkolenia w ramach Inkubatora Organizacji Pozarządowych KULTURA
Fundacja dla Śląska
Finansowanie kultury ze środków UE- źródła i możliwości
Twórcze wykorzystanie w organizacjach pozarządowych ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie
Rola nowoczesnej organizacji pozarządowej działającej w sferze kultury- potrzeby, zasoby, wyzwania
Pozyskiwanie środków z budżetów jednostek samorządu terytorialnego ze szczególnym uwzględnieniem Samorządu Województwa Śląskiego
Finansowe zagadnienia w działalności organizacji pozarządowych
Fundraising, czyli jak głaskać klamki
Budowanie relacji z mediami
4- 6.04.2008
Szkolenie Youth Town
Polskie Forum Edukacji Europejskiej
Zarządzanie projektem, zasady przygotowania wniosków do Programu Młodzież w Działaniu, jakość w projektach młodzieżowych, uczestnictwo młodzieży w projektach.
25.02.2008
Warsztat Zarządzanie zasobami ludzkimi
Akademia Terra Arcanorum
Zarządzanie zasobami ludzkimi, pojęcie władzy i jego źródła, przywództwo i jego style, procesy grupowe i zespołowe, charakterystyka ról zespołowych, komunikacja w grupie, motywacja zespołu.
8.02.2008
Szkolenie coaching
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie
Rozumienie coachingu w praktyce zarządzania ludźmi, coaching a inne metody rozwoju pracowników, cele coachingu, psychologiczne podstawy coachingu, etapy coachingu, planowanie coachingu, zasady udzielania informacji zwrotnej, rozmowa oceniająca w coachingu.
4-7.01.2007
Szkolenie „Wymiana młodzieży dla początkujących”
Narodowa Agencja Programu MŁODZIEŻ
Zasady Programu Młodzież w działaniu, zarządzanie projektem, współpraca z organizacją partnerską, edukacja międzykulturowa.
23- 26.09.2006
Szkolenie dla Laureatów „Konkursu o Projekt”
Polskie Forum Edukacji Europejskiej
Autoprezentacja, budowanie zespołu, praca w grupie, kreatywne myślenie, realizowanie projektów w organizacjach pozarządowych na szczeblu krajowym i międzynarodowym.
20.04.2006
Szkolenie wstępne „Miejsca pracy w sektorze kultury”
WYG International Sp. z o.o.
Formy realizowania zainteresowań i umiejętności twórczych w środowisku gospodarki rynkowej, podstawowa wiedza o możliwościach i warunkach podjęcia własnej działalności gospodarczej w tzw. przemysłach kultury, możliwości i warunki zatrudnienia w sektorze przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz w sektorze organizacji pozarządowych.
24.05.2006
Szkolenie „Miejsca pracy w sektorze kultury”dla osób zamierzających działać w organizacjach pozarządowych
WYG International Sp. z o.o.
Możliwości podjęcia działań w organizacjach pozarządowych sektora kultury, bilans osobisty, kontekst prawny funkcjonowania organizacji pozarządowych, działalność gospodarcza a działalność statutowa, miejsce działań kulturalnych w programach rozwoju, animacja społeczna, projekt krok po kroku, organizacja imprez, nowoczesne technologie informatyczne w działaniach twórczych, negocjacje, kooperacje.
15-16.12.2005
Warsztaty i szkolenie „ANIMACJE metody, działania, inspiracje” dla animatorów kultury
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
Szkolenie: wymiana doświadczeń związanych z animacją kultury, nowe metody pracy, tworzenie projektów kulturalnych, spotkania z animatorami i pracownikami instytucji kultury. Warsztaty: wykorzystywanie fotografii, filmu, teatru i historii w projektach społecznych.
Edukacja
Specjalizacje
Administracja biurowa
Stanowiska asystenckie
Administracja biurowa
Zarządzanie biurem i administracja
Edukacja/Szkolenia
Szkolenia
Media/Sztuka/Rozrywka
Organizacja i obsługa imprez
Obsługa klienta
Usługi profesjonalne
Zainteresowania
Innowacje i szeroko pojęta komunikacja społeczna, minimalizm, NVC, rodzicielstwo bliskości, nauka przez praktykę, podróże, przemysły kreatywne, PortDeBras®
Organizacje
Labolobo
Polskie Forum Edukacji Europejskiej
Wherenowhere Art Gallery
Polskie Forum Edukacji Europejskiej
Wherenowhere Art Gallery