Informatyk - Inżynier ds. wdrożenia i wsparcia systemu Dynamics Navision, Bochnia - oferta pracy - GoldenLine.plInter Kadra - Informatyk - Inżynier ds. wdrożenia i wsparcia systemu Dynamics Navision

Interkadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Informatyk - Inżynier ds. wdrożenia i wsparcia systemu Dynamics Navision

Miejsce pracy: Bochnia

Region: małopolskie

Numer ref.: INAV/0116/BOCH

Zadania:

  • Administrowanie systemem Microsoft Dynamics NAVISION - wsparcie informatyczne systemu i jego użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów.
  • Diagnozowanie i usuwanie błędów dotyczących oprogramowania oraz sieci komputerowej

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w środowisku Microsoft Dynamics NAVISION
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej, ponad dwudziestoletniej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.