Elektryk /Mechatronik/ Konserwator maszyn

Zadania:

  • utrzymanie ciągłości pracy, sprawności maszyn i urządzeń na zakładzie;
  • usuwanie bieżących awarii;
  • współudział w opracowywaniu planu przeglądów i napraw;
  • konserwacja prewencyjna systemów automatyki magazynowej;
  • aktualizacja i dbałość o stan dokumentacji technicznej;
  • praca 5 dni w tygodniu w magazynie dużego koncernu wysyłkowego.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku elektryka/mechatronika/ konserwatora maszyn;
  • gotowość pracy w systemie 3-zmianowym;
  • mile widziane podstawy języka angielskiego;
  • własny samochód na wyjazd będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową od 20 do 22 euro brutto;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie na polskiej umowie o pracę;
  • składki ZUS od średniej krajowej;
  • dofinansowanie do mieszkania;
  • premię za posiadanie samochodu : 50-100 euro netto/mies.;
  • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie znajomego.

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Miejsce pracy : Niemcy, Lahr/Schwarzwald (Badenia-Wirtembergia)

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

PowerJobs Sp. z o.o.

Lahr/Schwarzwald, zagranica

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 19 dni