Specjalista ds. SEO, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plThe Digitals - Specjalista ds. SEO

Oferta archiwalna

The Digitals

Jesteśmy twórczą fuzją kreacji z technologią i to nie jest slogan, ale nasza rzeczywistość. Jako agencja interaktywna tworzymy skuteczne rozwiązania w nowych mediach. Realizujemy m.in. kompleksowe kampanie internetowe (strategia, koncepty i kreacje), zaawansowane rozwiązania B2B i B2C oparte na Typo3, serwisy e- commerce, aplikacje oraz rozwiązania na urządzenia mobilne (Ipad, Iphone, Android), działania w social media, SEO i SEM. Obsługujemy m.in. Netię, Unilever, Intel, Logitech, Dom Development, WSiP i Fly.pl.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. SEO

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za inicjowanie, prowadzenie, optymalizację i monitoring kampanii SEO w wyszukiwarkach internetowych dla klientów agencji. Szukamy  doświadczonego specjalisty, osoby kreatywnej, zaangażowanej, kontaktowej i żądnej wiedzy, która stanie się częścią naszego nieszablonowego zespołu.

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

Od idealnego kandydata oczekujemy:

Mile widziane:

Osobie zatrudnionej oferujemy:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV (z dopiskiem Digitals/SPECJALISTA SEO)
za pomocą poniższego przycisku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".