TECHNOLOG, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plPOL-SKÓR - TECHNOLOG

PPHU „Pol-skór” w Łodzi jest firma łączącą 20 letnią tradycję z innowacyjnością.
Dostarczamy efektywne dedykowane rozwiązania z branży chemicznej, które pomagają naszym Klientom zwiększyć swoją konkurencyjność.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNOLOG

Miasto: Łódź

Region: łódzkie

Zadania:

  • Tworzenie i wdrażanie kompleksowych rozwiązań w branży,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i produktów do wdrożenia do sprzedaży
  • Przeprowadzanie prób u klienta
  • Doradztwo w zakresie nowych rozwiązań technologicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne
  • doświadczenie min. 3 lata
  • samodzielność i zaangażowanie
  • duża motywacja i nastawienie na sukces

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Narzędzia pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w stabilnej firmie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z Listem Motywacyjnym za pomocą poniższego przycisku:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.