Senior Consultant (Contracting), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plAntal - Senior Consultant (Contracting)

Zależy Ci na pracy, która da Ci poczucie satysfakcji i będzie odzwierciedleniem Twojego potencjału osobowościowego?
Interesuje Cię możliwość poszerzenia wiedzy praktycznej i zdobycia nowych doświadczeń w obszarze rekrutacji?
Czujesz się jak ryba w wodzie w sprzedaży i lubisz dreszczyk emocji, który towarzyszy prowadzeniu negocjacji?
Chcesz pracować w młodym, dynamicznym środowisku, które korzysta z najlepszych praktyk w biznesie?
Lubisz kontakt z ludźmi i potrafisz zarazić ich swoją pasją, inicjatywą?
Myślisz o ciekawej, pełnej wyzwań współpracy z międzynarodową, wiodącą na rynku organizacją?

Dołącz do nas!

W związku z rozwojem usługi outsourcingu oraz rozbudową zespołu Contractingu w Warszawie,
poszukujemy ambitnych i dynamicznych  osób na stanowisko:

Senior Consultant (Contracting)

Miasto: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie w ramach powierzonej dyscypliny (m.i IT w sektorach: IT, Finanse i Bankowość)
  • aktywna współpraca z renomowanymi firmami na rynku i odpowiedzialność za rozwój biznesu w obszarze projektów outsourcingowych,
  • przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami i kandydatami,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów w ramach określonych dyscyplin, identyfikacja i zatrudnianie „rising stars" na rynku pracy,
  • czynne wsparcie Klientów w umacnianiu ich wiodącej pozycji w branży przez angażowanie w projekty i zatrudnianie najlepszych talentów z rynku pracy,
  • udział w rozwoju zespołu, z możliwością objęcia stanowiska Team Leadera.

Kogo szukamy:

Do współpracy zapraszamy osoby z 1-4 letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku pracy w firmie rekrutacyjnej lub na stanowisku sprzedażowym w branży B2B w sektorze IT popartym sukcesami, które:

  • są absolwentami uczelni wyższych,
  • wiążą swój rozwój zawodowy z obszarem sprzedaży i rekrutacji,
  • posiadają predyspozycje sprzedażowe,
  • bardzo dobrze znają język angielski w mowie i piśmie (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),
  • są zorientowane na sukces,
  • charakteryzują się wysoką kulturą biznesową,
  • potrafią efektywnie zarządzać własnym czasem pracy
  • są samodzielne i chcą rozwijać umiejętności związane z zarządzaniem zespołem,
  • mają wiedzę i interesują się branżą IT.

Nie zniechęcaj się, jeśli nie masz bogatego doświadczenia w zakresie rekrutacji. Antal International zapewni Ci szkolenia niezbędne do tego, aby obie strony mogły odnieść sukces. Nasz program wdrożen i szkoleń da Ci możliwość błyskawicznego zaadaptowania się i efektywnego działania. To, czego od Ciebie oczekujemy to ambicja, chęć do pracy, rzetelność i otwartość na Klientów i Kandydatów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze oraz atrakcyjne wynagrodzenie i bonus zależny od wyników pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska.

Zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na goldenline

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antal International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-564 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antal International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”