Specjalista ds. Reklamy i Promocji , Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plNaturalCrop Sp. z o.o. - Specjalista ds. Reklamy i Promocji

Oferta archiwalna

NaturalCrop Sp. z o.o.

NaturalCrop Poland Sp. z o.o. to firma wyspecjalizowana w imporcie i promocji biologicznych środków ochrony oraz naturalnego wspomagania upraw i hodowli. Oferowane technologie służą wielkotowarowej produkcji zdrowej i bezpiecznej żywności, bez szwanku dla środowiska naturalnego. Naszą ofertę kierujemy do producentów rolnych stosujących metody konwencjonalne,
jak i metody integrowane lub ekologiczne.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. Reklamy i Promocji

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres zadań:

Wymagania

Oferujemy:

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".