DYREKTOR INWESTYCYJNY, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.pl

Oferta archiwalna

« Zobacz inne oferty pracy

praca w finansach

Firma : HAYS

Więcej informacji o firmie

Opis oferty

  • Data rozpoczęcia pracy:
  • Wynagrodzenie:
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Typ pracy: Pełen etat
  • Numer referencyjny:

Szczegóły oferty

Dyrektor Inwestycyjny : Job Details
Dla naszego Klienta jednego z międzynarodowych funduszy private equity poszukujemy osoby do zespołu na samodzielne stanowisko:

Dyrektora Inwestycyjnego

Zadania:

-identyfikacja oraz ocena potencjalnych inwestycji
-kompleksowa realizacja inwestycji
-zarządzanie portfelem
-budowanie sieci kontaktów biznesowych
-budowanie wizerunku firmy w środowisku zawodowym

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę w międzynarodowej firmie w przyjaznej atmosferze,
-bardzo dużą samodzielność,
-możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego

Wymagania

-wykształcenie wyższe
-min.5 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w firmach (restrukturyzacyjnych, konsultingowych, funduszach lub bankowości inwestycyjnej)
-mile widziane ukończone studia MBA
-praktyka w zakresie transakcji typu M*and*A
-umiejętność samodzielnego sporządzania analiz finansowo - ekonomicznych przedsiębiorstw,
-umiejętność samodzielnego sporządzania projekcji i modeli finansowych,
-bardzo dobra znajomość rynku kapitałowego,
-zdolność do nawiązywania trwałych znajomości biznesowych i budowania sieci kontaktów
-wiedza z zakresu wyceny przedsiębiorstw oraz rachunkowości,
-biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-doświadczenie w sporządzaniu biznes planów, memorandów informacyjnych i prospektów emisyjnych,
-samodzielność w realizacji projektów
-wewnętrzna motywacja połączona z umiejętnościami negocjacyjnymi i zmysłem biznesowym
-mile widziane CFA lub MBA

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w jezyku polskim i angielskim na adres:

Informujemy, że skontaktujemy sie tylko z wybranymi osobami

Dane kontaktowe

Nazwa Firmy : HAYS
adres:
miejscowość:
województwo:
kod pocztowy:
kraj: Polska