DYREKTOR CENTRUM HANDLOWEGO FACTORY URSUS(Center Manager), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plNeinver - DYREKTOR CENTRUM HANDLOWEGO FACTORY URSUS (Center Manager)

NEINVER Polska to firma, która wprowadziła na polski rynek koncept centrum outlet, otwierając w grudniu 2002 roku pierwsze tego typu centrum handlowe w Polsce - FACTORY Ursus a obecnie posiada swoje obiekty w Warszawie, Wrocławiu i w Luboniu pod Poznaniem. NEINVER Polska należy do hiszpańskiej firmy deweloperskiej - NEINVER - jednego z liderów w segmencie centrów outlet w Europie.

NEINVER inwestuje w pięciu obszarach rynku nieruchomości: centra outlet, centra handlowo-rozrywkowe, parki handlowe, parki biznesu oraz parki przemysłowe.

Szukamy kandydatów na stanowisko:

DYREKTOR CENTRUM HANDLOWEGO
FACTORY URSUS
(Center Manager)

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Idealny kandydat powinien:

Na aplikacje zawierające CV i list motywacyjny czekamy pod adresem:

NEINVER Polska Sp. z o.o.
Plac Czerwca 1976 nr 6
02-495 Warszawa

lub

Prosimy o załączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. Dz. Ust. Nr 883.”